2. Praca
  3. HR
  4. Pozostałe w HR
  5. Pozostałe w HR - Łódzkie
  6. Pozostałe w HR - Łódź
  7. Pozostałe w HR - Śródmieście
Dodane 08 kwietnia 2024

Koordynator pracowników tymczasowych z językiem ukraińskim/ rosyjskim

Wynagrodzenie

5 000 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Koordynator ds. Pracowników tymczasowych

Kim jest Twój pracodawca?

Agencja Pracy Tymczasowej EWW Premium Sp. z o.o. specjalizuje się w zatrudnieniu pracowników ze Wschodu. Z sukcesem od 2015 r. utrzymuje pozycję jednej z największych Agencji w woj. Łódzkim.

Twoja rola.

Jako Koordynator ds. pracowników tymczasowych będziesz odpowiadał za procesy związane z zatrudnieniem Pracowników ze Wschodu oraz bieżącą współpracę z klientem oraz Agencją w ramach obsługi projektu.

Zakres obowiązków:

- współpraca z kandydatami na stanowiska produkcyjne, logistyczne

- współpraca z działem administracji w zakresie legalizacji zatrudnienia pracownika

- obsługa procesów związanych z zatrudnieniem pracownika (w tym tłumaczenie szkoleń BHP, szkoleń stanowiskowych, wydawanie odzieży i butów roboczych itp.)

- wypełnianie dokumentów z pracownikami, podpisywanie umów

- budowanie długofalowych relacji z klientami

- tworzenie cyklicznych raportów w ramach prowadzonych projektów

- bieżąca współpraca z innymi działami w zakresie nadzorowania procesu przyjazdu i obsługi pracownika tymczasowego

Wymagania:

- dobra znajomość języka polskiego oraz rosyjskiego i / lub ukraińskiego w mowie i piśmie

- minimum rok doświadczenia w pracy na stanowisku koordynatora

- bardzo dobra obsługa komputera, w tym MS Office (warunek konieczny)

- otwartość na pracę z ludźmi i nowe wyzwania, pozytywne nastawienie

- komunikatywność

- zdolności organizacyjne, nastawienie na osiągnięcie celów,

- profesjonalne podejście do powierzonych zadań

- doświadczenie we współpracy z klientami

-prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

-zatrudnienie w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w pełnym wymiarze godzin

-partnerską współpracę nastawioną na wspólny cel

-wynagrodzenie podstawowe + prowizja uzależniona od osiąganych efektów

-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

-niezbędne narzędzia pracy

-możliwość rozwoju i awansu

Zainteresowany/a? Osoby, które chcą dołączyć do Zespołu sprzedaży oraz spełniają powyższe wymagania serdecznie zapraszamy do przesłania CV i listu motywacyjnego.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 643243045