2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Rożental
Dodane 03 kwietnia 2024

Koordynator produkcji

Lokalizacja

Rożental

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Poszukujemy Koordynatora produkcji w Zakładzie Recyklingu Opon Samochodowych w Rożentalu pod Pelplinem.

Wymagane wykształcenie minimum średnie techniczne.

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie i nadzór nad zmianami produkcyjnymi

  • utrzymanie w ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • konserwacja maszyn oraz usuwanie usterek

  • analiza awarii i problemów w celu ustalenia i usunięcia przyczyn

  • definiowanie, planowanie i realizacja działań prewencyjnych

  • modyfikacja i usprawnianie maszyn

  • definiowanie listy czynników krytycznych

  • odbiory techniczne

  • kontakt z serwisami zewnętrznymi

  • ścisła współpraca z działem produkcji oraz jakości w zakresie rozwiązywania problemów

  • nadzór nad dokumentacją techniczną

Mile widziana znajomość rysunku technicznego oraz programu Autocad.

Lokalizacja

Rożental,

Pomorskie

Pomorskie, Rożental
ID: 723789729