2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Wrocław
  7. Obsługa produkcji - Stare Miasto
Dodane 18 kwietnia 2024

Koordynator projektów

Wynagrodzenie

9 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

zakres obowiązków:

  • koordynacja Pracowników/Zleceniobiorców na podległych projektach

  • wsparcie Pracowników/Zleceniobiorców w pracy i aklimatyzacji w Polsce

  • tłumaczenia ustne z j. polskiego na j. rosyjski i odwrotnie (np. szkolenia)

  • zapewnienie przepływu informacji pomiędzy Pracownikami/Zleceniobiorcą – Klientem – Centralą

  • planowanie pracy, zarządzanie absencją i rotacją Pracowników/Zleceniobiorców

  • współpraca z Działem Kadr w zakresie rozliczania godzin Pracowników/Zleceniobiorców i wypłat zaliczek

  • współpraca z Działem Legalizacji w zakresie przedłużania pobytu obcokrajowców na terenie RP

  • rozliczanie zakwaterowania Pracowników/Zleceniobiorców

  • pełnienie roli doradczej w zakresie zagadnień związanych z zatrudnieniem obcokrajowców (w zakresie Prawa Pracy/ Ustawy o Pracy Tymczasowej/ Legalizacji)

Nasze wymagania:

  • znajomość języka rosyjskiego\ukraińskiego oraz język polski na poziomie umożliwiającym profesjonalną komunikację biznesową (ustną i pisemną)

  • doświadczenie w koordynowaniu projektów lub zarządzaniu ludźmi

  • odpowiedzialność, skuteczna praca pod presją czasu, umiejętność wyznaczać priorytety i jednocześnie realizować wiele zadań

  • podejście do pracy z energią i optymizmem

  • posiadanie prawa jazdy kat. B

  • dobra znajomość pakietu Office.

    Benefity:

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • kawa / herbat

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 857354758