2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Podlaskie
  6. Administracja, prace biurowe - Łomża
Dodane 18 kwietnia 2024

Koordynator projektów lokalnych w Łomży poszukiwany!

Lokalizacja

Łomża

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Stowarzyszenie Youth Human Impact szuka koordynatora projektów na cały etat.

Jesteśmy polską organizacją pozarządową założoną w 2015 r. oraz składającą się z grupy młodych i zdeterminowanych osób. Organizujemy ogólnopolskie i międzynarodowe projekty o charakterze społecznym, edukacyjnym i obywatelskim. Działamy przede wszystkim w Warszawie, Łomży i Krakowie. Tworzymy inicjatywy w ramach programów Erasmus+, Europejskiego Korpusu Solidarności oraz korzystając z innych grantów lokalnych, regionalnych i krajowych.

Praca stacjonarna w Łomży.

Wynagrodzenie: 3500 - 4500 PLN netto

Obowiązki:

  • koordynacja projektów lokalnych odbywających się na terenie miasta Łomża

  • prowadzenie dokumentacji projektowej

  • prowadzenie szkoleń oraz warsztatów

  • nawiązywanie współpracy ze szkołami w Łomży

  • nadzór nad uczestnikami projektów

  • współpraca przy tworzeniu treści promocyjnych i upowszechniających rezultaty projektów

  • wsparcie zespołu Youth Human Impact przy innych projektach

  • rozwój kreatywnych i interaktywnych narzędzi używanych podczas projektów

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy z młodzieżą

  • doświadczenie w koordynacji projektów

  • dobra znajomość narzędzia Canva

  • obsługa pakietu MS Office oraz Google Drive

Co oferujemy?

  • elastyczny grafik oraz możliwość pracy hybrydowej

  • możliwość wyjazdów zagranicznych w ramach prowadzonych projektów i szkoleń

  • przyjazną atmosferę oraz pracę w rozwijającym się zespole z doświadczeniem

  • zaufanie i otwartość na Twoje inicjatywy

  • dofinansowanie na szkolenia i kursy

Do zobaczenia w YHI!

Lokalizacja

Łomża,

Podlaskie

Podlaskie, Łomża
ID: 912700189