2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Małopolskie
  6. Zarządzanie produkcją - Dobczyce
Dodane 20 maja 2024

Koordynator projektów targowych / eventowych

Lokalizacja

Dobczyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeKadra kierownicza

Opis

Potrzebujesz zmiany?

Może to właśnie tego stanowiska szukasz!

Firma targowa (eventowa) działa na rynku polskim i europejskim od 2008 roku. Przedmiotem działalności firmy jest świadczenie usług w zakresie doradztwa, produkcji i montażu stoisk targowych.

Pokaż nam, że szukamy właśnie Ciebie!

W związku z rozwojem poszukujemy...

Koordynatora projektów:

Obowiązki:

  • kompleksowa obsługa klientów - odpowiadanie na zapytania o ofertę firmy

  • sporządzanie kosztorysów, wycen, ofert, projektów itp

  • doradzanie klientom w zakresie identyfikacji wizualnej, doboru i montażu elementów,

  • analiza zapotrzebowania na materiały niezbędne do produkcji, monitorowanie stanu magazynowego,

  • nadzór i rozliczanie wykonanych prac

  • zarządzanie pracą podległym personelem w celu realizacji planów produkcyjnych

  • dbałość o wysoką jakość produkcji

  • organizacja i koordynacja pracy brygady

Wymagania:

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę / chęć do pracy i umiejętność motywowania zespołu

  • mile widziane doświadczenie w marketingu lub dziale obsługi klienta

  • doświadczenie w produkcji stolarskiej (mile widziane)

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • dobra organizacja pracy, terminowość, rzetelność

  • otwartość i dobra komunikacja

  • wysoka kultura osobista

  • umiejętność szybkiego i samodzielnego podejmowania decyzji

  • znajomość programów graficznych będzie dodatkowym atutem

  • mile widziane prawo jazdy kat. B

  • umiejętność zarządzania zespołem, poparte doświadczeniem

Oferujemy:

  • stałe wynagrodzenie i atrakcyjny system premiowy

  • szkolenia i możliwości ciągłego rozwoju

  • umowę o pracę poprzedzoną okresem próbnym

  • miłą atmosferę w młodym zespole

Lokalizacja

Dobczyce,

Małopolskie

Małopolskie, Dobczyce
ID: 808331555