2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Czechowice-Dziedzice
Grzegorz
Dodane 30 kwietnia 2024

Koordynator projektów termomodernizacyjnych

Wynagrodzenie

10 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Czechowice-Dziedzice

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma: Heliosenergia.pl sp. z o.o.

Stanowisko: Koordynator projektów termomodernizacyjnych

Miejsce pracy: Czechowice – Dziedzice (wyjazdy Śląsk, Małopolska)

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej

  • Wybór wykonawcy

  • Nadzór nad pracami termomodernizacyjnymi

  • Rozliczenie projektu

  • Kompletowanie dokumentacji przetargowej

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe (np. inżynieria budownictwa, architektura, energetyka)

  • Doświadczenie w realizacji projektów związanych z budownictwem

  • Dobre umiejętności organizacyjne, komunikacyjne i interpersonalne

  • Mile widziane uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + procent od wykonanych projektów)

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie na zasadach B2B

  • Szkolenia zawodowe

  • Samochód Służbowy

  • Praca w kreatywnym młodym zespole w obiecującej branży

CV proszę składać przez portal OLX lub mailowo

Lokalizacja

Czechowice-Dziedzice,

Śląskie

Śląskie, Czechowice-Dziedzice
ID: 912150201