2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Człuchów
Dodane Dzisiaj o 12:04

Koordynator projektu Agencja Pracy

Lokalizacja

Człuchów

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna

Opis

Biuro Usług Księgowych Optima Sp. z o.o.

Outsourcing Pracowniczy

Od 6 lat działająca na polskim rynku pracy

Poszukuje Koordynatora Projektu do zakładu pracy w Człuchowie

Obowiązki:

• Podpisywanie umów z pracownikami tymczasowymi

• Opieka nad pracownikami tymczasowymi na projekcie

• Organizacja transportu pracowników

• Organizowanie noclegu pracowników

• Analiza pracowników, którzy nie wyszli do pracy

Wymagania:

• Prawo jazdy kategorii B

• Znajomość języka polskiego, języka angielskiego i lub rosyjskiego

• Doświadczenie na podobnym stanowisku co najmniej 6 miesięcy

Oferujemy:

• Samochód służbowy, telefon, laptop i inne urządzenia zapewniające wygodną pracę.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Księgowych Optima Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Mszczonowskiej 33/35 w Skierniewicach.

Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia ewentualnych przyszłych rekrutacji przez Biuro Usług Księgowych Optima Sp. z o.o.

Lokalizacja

Człuchów,

Pomorskie

Pomorskie, Człuchów
ID: 914648863