2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Kujawsko-pomorskie
  5. Praca za granicą - Białe Błota
Margiz
Dodane 30 kwietnia 2024

Koordynator projektu, instalacja maszyn przemysłowych

Lokalizacja

Białe Błota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Margiz Sp. z o.o. to firma zajmująca się relokacją, konserwacją i instalacją dużych obiektów przemysłowych, linii produkcyjnych i maszyn na całym świecie. Specjalizujemy się w maszynach papierniczych. Firma działa na rynku od ponad 30 lat - możemy pochwalić się współpracami z firmami uznanymi za liderów przemysłu papierniczego na rynku światowym.

Projekty realizujemy w całej Europie, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Koordynator projektu ze specjalizacją papiernictwo, instalacja maszyn przemysłowych

Twój zakres obowiązków

  • ścisła współpraca z Kierownikiem Projektu,

  • przygotowanie i ocena całej niezbędnej dokumentacji projektowej z punktu widzenia technicznego, jak i projektowego zgodnie z procedurą projektu.

  • dbałość o zasoby projektowe w tym planowanie dostaw materiałowych na stanowiska robocze,

  • udział w planowaniu techniczno-ekonomicznym przedsięwzięć,

  • kooperacja z liderami projektów przy dziennym raportowaniu przebiegu prac,

  • opracowywanie i koordynowanie harmonogramu prac, w tym transportów,

  • utrzymywanie relacji i kontakt z Klientem,

  • wprowadzanie usprawnień procesów związanych z procesem projektów.

  • efektywna realizacja projektu zgodnie z przewidzianym harmonogramem

  • zarządzanie pracownikami

  • wsparcie przy realizacji niezbędnych testów i prób w celu ustalenia optymalnych parametrów procesu demontażu,

  • wykonywanie wszelakich pomiarów i analiz mających na celu znalezienia efektywnych rozwiązań (od pomysłu do realizacji),

  • wsparcie administracyjne przy projektach

 Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne, inżynierskie w kierunku automatyki, mechaniki, elektroniki lub podobnym,

  • doświadczenie praktyczne w realizacji projektów technicznych,

  • znajomość maszyn przemysłowych i umiejętność planowania ciągłości procesu produkcyjnego,

  • doświadczenie praktyczne w demontażu / montażu maszyn lub linii produkcyjnych,

  • dobra znajomość Ms Office,

  • biegła znajomość języka angielskiego, jak i komunikatywna języka polskiego,

  • prawo jazdy kat. B.

 To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • pracę w środowisku międzynarodowym,

  • pracę w młodym zespole,

  • delegacje zagraniczne,

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz,

  • premia świąteczna,

  • ubezpieczenie grupowe.

Lokalizacja

Białe Błota,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Białe Błota
ID: 904091061