2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Gdynia
  6. Pozostałe oferty pracy - Chylonia
Dodane 30 kwietnia 2024

Koordynator Projektu Sezonowego

Lokalizacja

Gdynia, Chylonia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

  • umowa o pracę na czas określony

  • lokalizacja : Trójmiasto, Puck, Wejherowo

  • praca od zaraz

  • pełny etat

  • praca mobilna

  • rekrutacja zdalna

Zakres obowiązków:

  • koordynowanie sezonowymi Przedstawicielami Handlowymi i Merchami Mobilnymi

  • wyznaczanie i rozliczanie Przedstawicieli Handlowych i Merchy Mobilnych z KPI

  • wspomaganie w obsłudze klientów ( min. restauracje, hotele, bary, foodtrucki) na podległym terenie Przedstawicieli Handlowych i Merchy Mobilnych

  • pozyskiwanie nowych klientów o najwyższym potencjale sprzedażowym

  • bieżąca analiza rynku i konkurencji

  • raportowanie codziennych wyników sprzedażowych i merchandisingowych

  • cykliczne spotkania z klientem FMCG i centralą Target PRO

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem Przedstawicieli Handlowych i Merchy Mobilnych (w kanale gastronomicznym i detalu sezonowym będzie dodatkowym atutem)

  • dobra znajomość obsługiwanego terenu sezonowego

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • samodzielność w planowaniu i organizowaniu pracy własnej oraz podległego zespołu

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

  • niezbędne narzędzia pracy (karta flotowa, telefon służbowy, laptop)

  • samochód służbowy klasy C

  • pakiet medyczny Luxmed

  • możliwość dalszego rozwoju w bezpośrednich strukturach klienta FMCG

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Chylonia
ID: 915428057