2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Zamość
Dodane 23 kwietnia 2024

Koordynator /Przedstawiciel branża leśna

Wynagrodzenie

6 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zamość

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma FORESTPLUS SP Z O.O. zajmująca się utrzymaniem linii energetycznych

oferuje pracę na stanowisku :

Koordynator /Przedstawiciel usług leśnych

Zakres obowiązków:

  • inwentaryzacja terenu w pobliżu linii elektroenergetycznych

  • inwentaryzacja zleceń prywatnych związanych z usługami firmy

  • koordynacja prac pilarzy, operatorów maszyn

  • prowadzenie dokumentacji wymaganej przy wykonywanych pracach

  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej prac związanych z wycinaniem drzew,

  • uzyskanie niezbędnych zgód, uzgodnienia z właścicielami gruntów, posesji obejmujące zakres prac

Doświadczenie zawodowe:

Mile widziane doświadczenie z leśnictwem .

Dodatkowe umiejętności i uprawnienia:

Znajomość prawa związanego z usuwaniem drzew , łatwość nawiązywania kontaktów, wysoka kultura osobista , dobra organizacja pracy , orientacja w terenie

Narzędzia pracy :

Samochód, telefon, laptop

Godziny pracy/ dni tygodnia:

Poniedziałek-piątek 7-15

Warunki przyznania premii:

Terminowe samodzielne realizacje , zmniejszenie kosztów , poprawa wydajności.

CV prosimy wysyłać droga mailową

Kontakt telefoniczny w godzinach pracy 7:00-16:00

Lokalizacja

Zamość,

Lubelskie

Lubelskie, Zamość
ID: 668485682