2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Wielkopolskie
  6. Pozostałe - Śrem
Dodane 14 maja 2024

Koordynator Punktów Gastronomicznych

Wynagrodzenie

5 400 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Śrem

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Dołącz do Naszego Zespołu w PELCZYK GROUP!

Szukamy KOORDYNATORA, gotowego podjąć wyzwanie w dynamicznie rozwijającej się firmie branży cukierniczej. Jesteśmy ekipą pełną energii i pasji, gotową wspólnie tworzyć wyjątkowe projekty takie jak sieć franczyzowa Pączkownia, Lody LIDA , które cieszą się ugruntowaną pozycją na rynku.

Stanowisko: Koordynator punktów gastronomicznych

Lokalizacja: Książ Wielkopolski, wielkopolskie

Wynagrodzenie: 4500–7000 zł brutto / mies.

Benefity:

  • Ubezpieczenie na życie

  • Spotkania integracyjne

  • Darmowa kawa / herbata

  • Parking dla pracowników

Twój zakres obowiązków:

• Koordynowanie pracy podległych punktów gastronomicznych;

• Rekrutacja oraz prowadzenie szkoleń stanowiskowych podległego zespołu;

• Rozliczenia kasowe, inwentaryzacja, układanie grafików pracy dla podległego zespołu;

• Kontrola punktów sprzedaży, przeprowadzanie audytów wewnętrznych dotyczących spełniania standardów sieci;

• Kontrola i zapewnienie ciągłości dostaw surowców do poszczególnych punktów;

• Miesięczne rozliczenie punktu.

Nasze wymagania:

• Doświadczenie w pracy w gastronomii na podobnym stanowisku;

• Mobilność i dyspozycyjność; prawo jazdy kat. B (czynne);

• Umiejętności zarządzania zespołem; pasję do rozwijania ludzi i przekazywania wiedzy;

• Samodzielność i dobra organizacja pracy;

• Umiejętność pracy z klientem; Zaangażowanie, uśmiech i pozytywne nastawienie;

• Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Dołącz do Naszego Zespołu i rozpocznij swoją przygodę w PELCZYK GROUP!

A to nie wszystko! W czasie przerw na kawę lub herbatę będziesz miał/miała okazję degustować nasze wyśmienite pączki , lody i inne słodkości, aby zachować dobry nastrój przez cały dzień. Przyłączając się do naszego zespołu, otwierasz drzwi do pracy przy rozwijających się konceptach. Nasza firma wciąż się rozrasta, oferując nowe możliwości rozwoju i zdobywania doświadczenia w przyjaznym i inspirującym środowisku pracy.

Dołącz do nas i rozwijaj się z nami w PELCZYK GROUP!

Lokalizacja

Śrem,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Śrem
ID: 918350296