2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Opolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Opole
Dodane 29 kwietnia 2024

Koordynator realizacji zadań

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Opis stanowiska pracy:

Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynację, nadzór techniczny oraz płynną realizację działań na terenach stanowiących własność klientów. Ponadto będzie odpowiedzialna za bieżący kontakt z klientami na podległym obszarze działania oraz zapewnienie personelu do obsługi poszczególnych procesów.

Zakres obowiązków:

·          odpowiedzialność za organizację pracy na podległym obszarze

·          koordynowanie działań oraz dostosowanie ich do wymagań klienta

·          planowanie oraz wdrażanie działań optymalizacyjnych w sposób niezagrażający jakości usługi

·          zapewnienie wymaganego personelu do realizacji działań na wyznaczonym obszarze

·          rozliczanie czasu pracy podległych pracowników

·          koordynowanie działań dotyczących sprzętu oraz utrzymania ruchu

·          realizacja planów zakupowych w ramach danego obszaru

·          współpraca z innymi komórkami firmy

·          dbałość o wizerunek przedsiębiorstwa

WYMAGANIA:

·          wykształcenie wyższe

·          praktyczna znajomość MS Office

·          prawo jazdy kat. B

·          umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi i wysokie zdolności interpersonalne

·          samodzielność oraz dokładność w wykonywaniu pracy

·          bardzo dobre zdolności organizacyjne

·          umiejętność analitycznego myślenia

·          dyspozycyjność

·          mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

·          stabilne zatrudnienie

·         umowę o pracę na pełny etat

·         1 zmiana od poniedziałku do piątku

·         atrakcyjne wynagrodzenie

·         niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon

·         premie uznaniowe

·         szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy

·         pakiet korzyści socjalnych tj. kartę Multisport, prywatną opiekę lekarską

·         przyjazną atmosferę pracy

Miejsce podjęcia pracy:

·         Opole

Osoba do kontaktu:

·         Dorota Śniatowska

tel. 533 311 519

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 915224440