2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Kujawsko-pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Grudziądz
Dodane 22 kwietnia 2024

Koordynator Regionalny branża tytoniowa

Wynagrodzenie

5 500 - 7 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Grudziądz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyRekrutacja online

PMV Sp. z o.o. sp. k.  poszukuje osobę na stanowisko Koordynatora w regionie Grudziądza

do świadczenia w jego imieniu usług na rzecz jego klienta Philip Morris Polska Distribution Sp. z o.o., właściciela marki m.in Marlboro, L&M, Parliament oraz systemu do podgrzewania tytoniu IQOS..

Zakres obowiązków:

·         Rekrutacja, zatrudnienie oraz wdrożenie pracowników;

·         Stały kontakt z pracownikami;

·         Monitorowanie aktywności oraz raportowanie;

·         Dostarczanie narzędzi pracy;

·         Przygotowanie analiz, raportów, prezentacji;

·         Przygotowanie dokumentacji projektowej, jej przepływ i archiwizacja

·         Praca w regionie Grudziądz - miasta: Grudziądz, Brodnica, Chełmno, Ciechanów, Iława, Mława, Świecie

·         Ustalanie grafików pracy pracowników

·         Szkolenia pracowników w punktach sprzedaży oraz audyty jakości pracy

Nasze wymagania:

·         Mile widziane doświadczenie w rekrutacji;

·         Dyspozycyjność 5 dni w tygodniu, w tym w weekendy;

·         Prawo jazdy kat. B;

·         Umiejętność prowadzenia auta;

·         Samodzielność w wykonywaniu obowiązków;

·         Umiejętność rozwiązywania problemów;

·         Zaangażowanie oraz chęć do pracy

Oferujemy:

·         Wynagrodzenie w wysokości 5500 zł brutto + premie za osiągane wyniki zespołu

·         Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie;

·         Możliwość rozwoju;

·         Auto służbowe;

·         Narzędzia pracy: laptop, tablet, telefon

·         Karta Multisport

·  Pakiet luxmed

Lokalizacja

Grudziądz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Grudziądz
ID: 913661346