2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rejestracja i obsługa pacjentów
  5. Rejestracja i obsługa pacjentów - Łódzkie
  6. Rejestracja i obsługa pacjentów - Łódź
  7. Rejestracja i obsługa pacjentów - Śródmieście
Dodane 11 kwietnia 2024

koordynator rejestracji

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków

  •        organizacja pracy, kierowanie i koordynowanie pracą personelu

  •        tworzenie harmonogramów czasu pracy pracowników rejestracji

  • budowanie zespołu rejestratorek (rekrutacja, motywowanie oraz rozwój)

  •        koordynowanie grafików lekarzy i pielęgniarek

  •        nadzór nad sprzętem medycznym

  •         rejestracja pacjentów prywatnych i w ramach NFZ

  •        zapewnienie sprawnej i profesjonalnej obsługi pacjenta na najwyższym poziomie

  •         informowanie pacjentów o świadczonych usługach

  •         bieżące monitorowanie jakości obsługi Pacjentów oraz przestrzegania standardów placówki

  •         obsługa płatności, rachunków i faktur, kasy fiskalnej i terminala płatniczego

  •         prowadzenie dokumentacji administracyjnej

  •         weryfikacja dokumentacji medycznej

  •         dbanie o pozytywny wizerunek przychodni

  •         zapewnienie sprawnego przepływu informacji w zespole

  •         współpraca z personelem medycznym, lekarskim i pielęgniarskim oraz administracją

  •         nadzór nad archiwizacją i przechowywaniem dokumentów

  •         udział w opracowywaniu dokumentów  w przygotowywaniu i wdrażaniu obowiązujących procedur

  •         nadzór nad gospodarką magazynową materiałów medycznych

  •         opracowywanie zestawień, raportowanie wyników działań, analiz

Nasze wymagania

·        wykształcenie wyższe - mile widziane kierunkowe

·        minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy  w branży medycznej  - warunek konieczny

·        obsługa komputera, obsługa pakietu MS Office, obsługa urządzeń biurowych - warunek konieczny

·        dobra znajomość terminologii medycznej i diagnostycznej

·        komunikatywność, umiejętność pracy z klientem

·        umiejętności budowania relacji opartych na zaufaniu i wzajemnym szacunku

·        zdolności pracy w zespole

·        wysoka kultura osobista

·        umiejętność pracy w trybie wielozadaniowym, dobra organizacja pracy

·        samodzielność, umiejętność szybkiego reagowania na zmiany

·        chęć do nauki

·        komunikatywna znajomość języka angielskiego mile widziana

Oferujemy

·        stabilne zatrudnienie w pełnym lub częściowym wymiarze etatu, w oparciu o umowę  o prace lub B2B

·        elastyczny grafik pracy w miarę możliwości dopasowany do potrzeb pracownika

·        pracę w małym, przyjaznym zespole

Kandydatki i kandydatów prosimy o przesłanie CV z treścią klauzuli :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie przez Argo PL. Sp. z o.o. dla celów obecnej i przyszłych rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 899388448