2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Pomorskie
  5. Inżynieria - Gdańsk
  6. Inżynieria - Śródmieście
Dodane 02 maja 2024

Koordynator Robót / Project Manager - Stolarka aluminiowa

Wynagrodzenie

9 500 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowaKadra kierownicza

Opis

Zakres obowiązków

  • Nadzór nad harmonogramem budowy

  • Nadzorowanie prac montażowych - STOLARKA ALUMINIOWA

  • Rozliczanie prac montażowych

  • Rozliczanie budżetów budowy

  • Nadzór i rozliczanie zamówień materiałów oraz towarów

  • Współpraca z konstruktorami, prowadzącymi budowę, produkcją i działem zakupów

Wymagania

  • Doświadczenie w branży budowlanej oraz doświadczenie w zakresie STOLARKI ALUMINIOWEJ (lub otworowej - pcv, drewno)

  • Mile widziana znajomość programu MB-CAD lub podobnego

  • Mile widziana znajomość systemów aluminiowych (Aluprof ) oraz wiedza na temat fasad aluminiowych i wentylowanych

  • Systematyczność i sumienność

  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • Realizację największych projektów w zakresie stolarki aluminiowej

  • Realizację wielu wyzwań

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 912695206