2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Siedlce
Dodane 21 kwietnia 2024

Koordynator sekretariatu, social media specjalist, szkoła językowa

Wynagrodzenie

4 300 - 5 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Siedlce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Obowiązki:

  • Koordynacja działań i operacji biurowych, aby zapewnić efektywność i zgodność z polityką szkoły

  • Zarządzanie korespondencją mailową, telefoniczną i wewnętrznymi formami komunikacji szkoły

  • Dbanie o social media szkoły (IG, TikTok, BeReal)

  • Terminowe wypełnianie i składanie wszystkich dokumentów wewnętrznych szkoły

  • Raportowanie postępów pracy biura szkoły

  • Wspieranie procedur księgowych i budżetowych szkoły

  • Monitorowanie zapasów materiałów biurowych

  • Pomaganie współpracownikom

Wymagania:

  • Bardzo dobre umiejętności w zakresie komunikacji pisemnej i werbalnej

  • Dobra organizacja i wielozadaniowość

  • Bardzo wysokie umiejętności interpersonalne zapewniające dobry kontakt ze wszystkimi pracownikami

  • Zdolności przywódcze potrzebne do radzenia sobie z wyzwaniami i nadzorowania pracowników

  • Doskonała znajomość Excela

Oferujemy:

  • Pracę w młodym i kreatywnym zespole

  • Przyjazną kulturę organizacyjną

  • Dużą swobodę działania

  • Możliwość rozwoju i uczestnictwa w szkoleniach

  • Dobre warunki finansowe (wg preferencji: umowa zlecenie lub umowa o pracę)

Chętnie spotkamy się, porozmawiamy o możliwościach współpracy (umowa zlecenie, umowa o pracę).

Aby, jednak mieć pewność, że do Nas pasujesz i też podzielasz Nasz entuzjazm oraz pasję, zachęcamy do zapoznania się z Naszym FB szkolnym czy Instagram'em.

  • facebook.com/perfectsiedlce

  • instagram.com/akademia.jezykowa.perfect

  • akademiaperfect.siedlce.pl/pracuj-z-nami/

Czekamy na Ciebie,

dołącz do naszego #perfectteam!

Lokalizacja

Siedlce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Siedlce
ID: 866543831