2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Wielkopolskie
  5. Montaż i serwis - Poznań
  6. Montaż i serwis - Chartowo
Dodane 21 maja 2024

Koordynator serwisu/ Młodszy asystent serwisu wykonawczego

Wynagrodzenie

5 300 - 6 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Chartowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Zakres obowiązków:

  • Planowanie i organizacja prac serwisowych

  • Nadzór nad pracami serwisowymi – monitorowanie postępu prac serwisowych, przekazywanie informacji klientowi o ich postępach

  • Regularny kontakt z klientami i współpraca czy prace serwisowe są wykonywane w sposób zgodny z ich oczekiwaniami

  • Współpraca z magazynem części zamiennych -zamawianie komponentów na zlecenia

  • Wsparcie dla zespołu serwisantów i klientów

  • Raportowanie prowadzonych prac – prowadzenie obiegu dokumentów serwisowych prowadzenie zestawień finansowych zleceń

Wymagania pracodawcy:

  • Doświadczenie w branży chłodniczej

  • Wykształcenie min. średnie

  • Zdolność logicznego myślenia

  • Samodzielność i dokładność w powierzonych obowiązkach

  • Łatwość nawiązywania kontaktów

  • Umiejętności utrzymania wysokich standardów obsługi klienta

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę + premie w zależności od zaangażowania i wyników pracy,

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach (liczne szkolenia),

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności

  • Karta multisport.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Chartowo
ID: 918196694