2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Lubuskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Zielona Góra
Dodane 19 kwietnia 2024

Koordynator Sprzedaży

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko podstawa

Radon Sp. z o.o. - firma specjalizująca się w projektowaniu i produkcji stoisk targowych, produkcji mebli i aranżacji wnętrz. Główne biuro oraz zakład produkcyjny Radonu o powierzchni 7000 m2 znajduje się w Zielonej Górze. Dodatkowo, Radon jest częścią większej międzynarodowej grupy z biurami w Berlinie, Las Vegas, Dubaju i New Delhi.

Aktualnie prowadzimy proces rekrutacyjny na stanowisko: Koordynator Sprzedaży

Miejsce pracy : Zielona Góra

Główne obowiązki:

·         Koordynowanie sprzedaży krajowej i międzynarodowej w zakresie projektów stoisk wystawienniczych,

·         Bieżący  kontakt z klientami poprzez obsługę połączeń telefonicznych, wiadomości email oraz bieżące odpowiadanie na wysłane zapytania,

·         Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia efektywnej obsługi projektów, sprzedaży, reklam o dostaw,

·         Opracowywanie i prowadzenie systemów archiwizacji oraz praca nad CRM w celu prowadzenia ewidencji sprzedaży, sporządzania raportów i opracowywania informacji finansowych,

·         Uatrakcyjnienie usług firmy dla potencjalnych klientów poprzez zastosowanie różnych strategii i metod marketingowych, takich jak rozmowy telefoniczne, e-maile promocyjne, połączenia z LinkedIn itp.

Wymagania:

·         Biegła znajomość języka angielskiego  - warunek konieczny (j. angielski jest używany w codziennej komunikacji),

·         znajomość innego języka obcego ( niemiecki, francuski, hiszpański) - mile widziane

·         Doskonałe umiejętności interpersonalne, bardzo dobre zdolności komunikacyjne – zarówno w mowie i w piśmie,

·         Umiejętność pracy w trudnych warunkach i pod presją czasu,

·         Doświadczenie w obsłudze klienta i wsparciu sprzedaży,

·         Doświadczenie w obsłudze klienta zagranicznego będzie dodatkowym atutem,

Oferujemy:

·         ciekawa, pełna wyzwań praca w wielokulturowej firmie o dużym potencjale rozwoju w międzynarodowym środowisku,

·         pracę w nowoczesnej, otwartej i bardzo dynamicznej organizacji, która ceni indywidualizm i docenia ludzi za ich osiągnięcia i talent,

·         wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i talentu kandydata,

·         nieograniczone możliwości rozwoju,

·         narzędzia pracy, w tym laptop, telefon służbowy.

Zainteresowanych prosimy o aplikowanie za pośrednictwem OLX.

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 844859109