2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Wielkopolskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Włoszakowice
Dodane 15 maja 2024

Koordynator sprzedaży działu folii ogrodniczych

Lokalizacja

Włoszakowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Ogrodnicza Ogrofol we Włoszakowicach zatrudni osobę do pracy na stanowisko: Koordynator sprzedaży działu folii ogrodniczych.

Miejsce pracy : 64-140 Włoszakowice ul. Grotnicka 4B

Zakres obowiązków:

- Kompleksowa obsługa sprzedaży.

- Koordynacja produkcji folii ogrodniczych.

- Nadzór nad realizacją i wysyłką zamówień.

- Planowanie i rozwój produktów.

Wymagania:

- Doświadczenie zawodowe w obszarze handlu i obsługi klienta

- znajomość pakietu MS Office (Word; Excel)

- Dobra organizacja pracy własnej

- Dokładność i sumienność w wykonywaniu zadań

- Umiejętność pracy w zespole

- Komunikatywność i bezkonfliktowość

- Mile widziana znajomość programu OPTIMA

- Prawo jazdy kat. B

- znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie powyżej 5 tys. brutto.

- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę

- Kompleksowy program wdrożenia do firmy i na stanowisko.

- Rozwój zawodowy i możliwość udziału w szkoleniach

- Konkurencyjne warunki grupowego ubezpieczenie na życie.

- Dofinansowanie do zajęć sportowych (karta Multisport)

- Pakiety prywatnej opieki medycznej w Luxmed,

- Praca od poniedziałku do piątku w godź 8-16 w systemie jednozmianowym ;

w sobotę 8-13 ( 1 w miesiącu)

- Przyjazną atmosferę w pracy

Informacji udzielimy pod numerem tel. 60*******26

Lokalizacja

Włoszakowice,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Włoszakowice
ID: 918504398