2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Łódzkie
  5. Pozostałe oferty pracy - Świerczyna
Dodane 19 kwietnia 2024

Koordynator techniczny mieszalni pasz

Lokalizacja

Świerczyna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma produkcyjna zatrudni PRACOWNIKA O W DZIALE MIESZALNI PASZ.

 Zatrudnienie na umowę o pracę na dobrych warunkach.

 Miejsce pracy: Świerczyna gmina Dłutów

 Główne obowiązki:

  • Analizowanie rynku części zamiennych

  • Wdrażanie i przestrzeganie standardów i procedur związanych z pracą mieszalni pasz

  • Prace organizacyjno-administracyjne,

  • Uzupełnianie dokumentacji technicznej,

  • Sporządzanie harmonogramów prac,

  • Nadzór nad pracownikami i pracami technicznymi,

  • Nadzór nad parkiem maszynowym, budynkami i urządzeniami,

  • Zamawianie serwisów i usług zewnętrznych.

Wymagania:

  • Wykształcenia średniego lub wyższego technicznego,

  • Biegłej obsługi pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych,

  • Zaangażowania, rzetelności oraz samodzielności w wykonywanych obowiązkach,

  • Umiejętności dobrej organizacji pracy własnej oraz podzielności uwagi,

  • Umiejętności współpracy oraz sprawnego działania w trudnych sytuacjach,

  • Wysokiego poziomu kultury osobistej,

  • Zdolności pracy z klientami, polegającej głównie na kontakcie mailowym i telefonicznym,

·         Mile widziane zainteresowanie z zakresu budowy maszyn, mechaniki.

 Zatrudnienie od zaraz, na umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu.

Warunki do omówienia na rozmowie kwalifikacyjnej.

Lokalizacja

Świerczyna,

Łódzkie

Łódzkie, Świerczyna
ID: 912947540