2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Kujawsko-pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Bydgoszcz
Dodane 23 kwietnia 2024

KOORDYNATOR w branży nieruchomości

Wynagrodzenie

4 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko

KOORDYNATORA / KOORDYNATORKI / ASYSTENTKI / ASYSTENTA W BRANŻY NIERUCHOMOŚCI

Twoim głównym zadaniem będzie wsparcie zarządu w zakresie zarządzania wynajętymi nieruchomościami w Bydgoszczy oraz prowadzenie oddziału biura.

Praca asynchroniczna w charakterze biurowym oraz w terenie.

OFERUJEMY:

- zatrudnienie na umowę o prace / zlecenie / B2B (do uzgodnienia)

- atrakcyjny program premiowy

- elastyczne godziny pracy w modelu asynchronicznym

- możliwość rozwoju zawodowego, szkoleń

WYMAGAMY:

- prawa jazdy kat. B

- pozytywnego nastawienia i zaangażowania

- doświadczenia w pracy samodzielnej i w zespole

Mile widziane doświadczenie w pracy związanej z obsługą nieruchomości.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- obsługa wynajętych nieruchomości w zakresie bieżących spraw (kontrole, kontrola mediów, przygotowywanie wyposażenia itp.)

- współpraca z przedstawicielami firm współpracującymi ze spółką oraz właścicielami nieruchomości

- koordynacja podwykonawców oraz pracowników/Zleceniobiorców spółki

- poszukiwanie nieruchomości i umawianie spotkań

- przygotowywanie ofert

- wyszukiwanie informacji w Internecie

- zamawianie wyposażenia na potrzeby działalności spółki,

- dodawanie i obsługa ogłoszeń na dedykowanych portalach,

- przygotowywanie prostych raportów i statystyk w arkuszach Excel,

- pomoc w sprawach bieżących zarządu,

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę FSDW sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie, ul. Warneńczyka 87i, moich danych osobowych, podanych przeze mnie w niniejszym formularzu aplikacyjnym, w tym w załączonym CV, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego”

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Rozmowy kwalifikacyjne mogą odbyć się online.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 913882269