2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Poznań
  6. Pozostałe oferty pracy - Grunwald
Dodane 18 kwietnia 2024

Koordynator wolontariatu

Wynagrodzenie

5 300 - 5 330 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Stowarzyszenie Na Tak poszukuje osoby na stanowisko Koordynatora wolontariatu.

Główne zadania na stanowisku:

  • koordynacja działań wolontariuszy i wolontariuszek

  • przygotowywanie umów, zaświadczeń dla wolontariuszy i innych dokumentów wynikających z działań w zakresie wolontariatu

  • organizowanie rekrutacji wolontariackiej

  • zarządzanie projektami wolontariackimi i minigrantami

Nasze oczekiwania:

  • min. półroczne doświadczenie w koordynowaniu wolontariuszy - warunek konieczny

  • doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnością intelektualną

  • dobra organizacja pracy, samodzielność

  • mile widziane doświadczenie w prowadzaniu projektów i minigrantów

  • otwartość na pracę z ludźmi

  • znajomość lub gotowość do zaznajomienia się z treścią Ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 912611412