2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Wielkopolskie
  6. Logistyka - Złotów
Dodane 16 kwietnia 2024

Główny Logistyk / Koordynator eksportu

Wynagrodzenie

6 000 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Złotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

BHZ Wood Sp. z o.o. producent wyrobów z drewna

poszukuje: Głównego Logistyka

miejsce pracy: Złotów

Główne zadania:

  • planowanie wysyłek towarów w ładunkach pełnotirowych w oparciu o eksportowe zamówienia hurtowe,

  • planowanie i kontrola stanu magazynowego,

  • koordynacja realizacji zamówień w oparciu o ustalenia z działem produkcji i klientem,

  • nadzór osobisty nad prawidłowością załadunku samochodów.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy związanej z logistyką towarów,

  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie co najmniej średnim,

  • bardzo dobra znajomość programów MS Office,

  • prawo jazdy kat. B oraz własny samochód osobowy,

  • samodzielność, operatywność, rzetelność.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • okres próbny umożliwiający spokojne wdrożenie się w przyszłe obowiązki,

  • wzrost wynagrodzenia uzależniony od postępów w pracy,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z listem motywacyjnym na adres e-mail bądź osobiście do centrali firmy: BHZ Wood, ul. Szpitalna 38, 77-400 Złotów.

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli, bez której Państwa oferta pracy nie będzie mogła być rozpatrzona i zostanie usunięta:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agri Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu oraz inne Spółki Grupy Smithfield Polska, związane porozumieniem o współadministracji opublikowanego na stronie www.agriplus.pl moich danych osobowych zawartych w CV i wszelkich innych złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na potrzeby procesu rekrutacyjnego.

Oświadczam, iż zostałem poinformowany, iż wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo w dowolnym momencie wycofać wyrażoną przeze mnie zgodę, a wycofanie zgody może nastąpić przez moje jednostronne oświadczenie i nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem”.

Lokalizacja

Złotów,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Złotów
ID: 686932631