2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Warmińsko-mazurskie
  6. Rekrutacja - Iława
Dodane 16 kwietnia 2024

Koordynator ze znajomością języka hiszpańskiego

Lokalizacja

Iława

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Koordynator Rekrutacji w Agencji Pracy ze znajomością języka hiszpańskiego

Lokalizacja: Iława, Ostróda, Grudziądz

Jesteśmy legalnie działającą agencją pracy poszukującą doświadczonego i zaangażowanego kandydata na stanowisko Koordynatora Rekrutacji. Jeśli jesteś osobą zorganizowaną, komunikatywną i lubisz pracę z ludźmi, ta oferta może być dla Ciebie!

Główne obowiązki:

1. Koordynacja pracy zatrudnionych pracowników.

2. Koordynacja procesów rekrutacji i selekcji pracowników tymczasowych.

3. Utrzymywanie relacji z klientami i reagowanie na potrzeby związane z zatrudnieniem.

4. Nadzór nad rozwojem bazy danych pracowników oraz dostępności pracowników.

Wymagania:

1. Prawo jazdy kategorii B.

2. Znajomość języków: hiszpański, angielski i polski

Jeśli jesteś zainteresowany/a tym stanowiskiem i spełniasz nasze wymagania, czekamy na Twoją aplikację!

Oferta de trabajo Coordinador de Reclutamiento en Agencia de Empleo con conocimientos de español.

Idioma adicional: Inglés o Polaco

Posición: Coordinador en una Agencia de trabajo

Locación: Iława/Ostróda/Grudziądz

Somos una agencia de empleo legalmente establecida que busca un candidato experimentado y comprometido para el puesto de Coordinador de Reclutamiento. ¡Si eres una persona organizada, comunicativa y te gusta trabajar con gente, esta oferta puede ser para ti!

Responsabilidades principales:

1. Coordinación de nuestros empleados, contratados en las platas con las que cooperamos.

2. Coordinación de proceso de reclutamiento y selección de nuestros aspirantes.

3. Mantener la buena relación con nuestros clientes actuales y suplir sus necesidades.

4. Desarrollo y supervisión de la base de datos de nuestros empleados actuales.

Requisitos:

1. Licencia de conducir categoría B

2. Habilidades lingüísticas: Español Nativo, Inglés / Polaco comunicativo

Si estás interesado/a en esta posición y cumples con nuestros requisitos, ¡esperamos tu solicitud!

Lokalizacja

Iława,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Iława
ID: 912241120