2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Dolnośląskie
  6. Zarządzanie produkcją - Jelcz-Laskowice
Dodane 01 maja 2024

Koordynator Zespołu

Lokalizacja

Jelcz-Laskowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zakres obowiązków:

  • Dysponowanie budżetem w ramach wykonywanych zadań,

  • Planowanie zakupów tj. odzież robocza, pościele i inne niezbędne rzeczy dla pracowników,

  • Zarządzanie flotą firmy - umawianie dat przeglądów, napraw samochodów,

  • Sporządzanie comiesięcznego raportu dla zarządu,

  • Tworzenie procesów umożliwiających lepszą prace zespołu oraz implementacja ich,

  • Organizacja i prowadzenie cotygodniowych spotkań z zespołem,

  • Dbanie i pozytywny nastrój w zespole,

  • Kontrola zasobów materialnych firmy, niezbędnych do przyjęcia nowych pracowników (zakwaterowania),

  • Opieka nad zakwaterowanymi, w tym dokonywanie napraw i praca podwykonawcami,

  • Kontakt i współpraca z kierownikami produkcji klientów,

  • Wprowadzenie nowych pracowników na miejsce pracy,

  • Kontakt z właścicielami mieszkań,

  • Pomoc pracownikom w aklimatyzacji w nowym miejscu zamieszkania,

  • Organizacja transportu dla nowych pracowników po przybyciu do Polski.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobym stanowisku min. 2 lata,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,

  • Multizadaniowość,

  • Umiejętność radzenia sobie w stresujących sytuacjach,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Umiejętność zarządzania zespołem.

Oferujemy:

  • Pracę w szybko rozwijającej się firmie,

  • Miłą atmosferę pracy w naszym biurze,

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym etacie,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Ubezpieczenie grupowe, Luxmed

  • Możliwość premii i podwyżek dla wykazującytch inicjatywę i zaangażowanie pracowników

Lokalizacja

Jelcz-Laskowice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jelcz-Laskowice
ID: 914148801