2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Gdańsk
  6. Pozostałe oferty pracy - Aniołki
Dodane 26 kwietnia 2024

Koordynator Zespołu ds. Inwentaryzacji TRÓJMIASTO

Lokalizacja

Gdańsk, Aniołki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jeśli jesteś osobą, która posiada doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników, jesteś człowiekiem otwartym na ludzi, to szukamy właśnie Ciebie!

Stanowisko: Koordynator Zespołu ds. inwentaryzacji

Twój zakres obowiązków:

  • Prowadzenie oraz nadzorowanie inwentaryzacji w obiektach handlowych zgodnie z zasadami i procedurami,

  • Koordynowanie zespołem pracowników liczących,

  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientem,

  • Dbanie o najwyższą jakość świadczonych usług,

  • Raportowanie wyników do przełożonych.

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Doświadczenia w prowadzeniu procesów inwentaryzacyjnych w obiektach handlowych,

  • Umiejętności kierowania i organizacji pracy zespołu,

  • Min. średniego wykształcenia,

  • Dyspozycyjności w godzinach dziennych / nocnych,

  • Gotowości do podróży służbowych,

  • Znajomości pakietu MS Office w szczególności programu Excel,

  • Umiejętności współpracy w zespole i budowania relacji,

  • Proaktywnego podejścia do realizacji powierzonych zadań: otwartości, samodzielności, inicjatywy,

  • Prawa jazdy kat. B,

  • Umiejętności pracy pod presją czasu.

Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe oraz system premiowy,

  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się organizacji,

  • Pracę w młodym zespole,

  • Możliwość awansu.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w procesie rekrutacji prosimy o przesłanie aplikacji (CV) przez formularz.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Aniołki
ID: 911268507