2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Kujawsko-pomorskie
  5. Praca za granicą - Toruń
Karolina
Dodane 03 kwietnia 2024

Koordynator zespołu z j. niemieckim - Niemcy

Wynagrodzenie

10 800 - 15 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

Aktualnie do naszych wewnętrznych struktur poszukujemy komunikatywnych, cechujących się dobrą organizacją swojej pracy, kandydatów na stanowisko: Koordynator zespołu do zakładów związanych z branżą samochodową.

 CO OFERUJEMY?

  • współpracę na podstawie niemieckiej umowy o pracę,

  • wynagrodzenie miesięczne 2500-3000€ brutto  - wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia zawodowego,

  • premię za osiągane wyniki do 600€ brutto/mc,

  • dodatkową możliwość uzyskania premii uznaniowej,

  • bezpłatne zakwaterowanie,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • kartę sportową umożliwiająca dostęp do różnorodnych zajęć sportowych i obiektów fitness,

  • elastyczny czas pracy,

  • możliwość współpracy z renomowanymi producentami i dostawcami samochodów,

  • pracę w doświadczonym, wspierającym się zespole, w którym istotnym elementem jest pełne zaufanie, współdziałanie oraz nastawienie na rozwój,

  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy: samochód służbowy, komputer, telefon oraz szczegółowy onboarding na etapie wdrażania,

  • krótki i przejrzysty proces rekrutacji, który odbywa się w 100% online.

TWOJE OBOWIĄZKI:

  • koordynowanie prac podległego zespołu odpowiadającego za obszar jakości,

  • nadzór nad procesami kontroli jakości podczas produkcji,

  • analiza i raportowanie wyników kontroli jakości oraz identyfikacja obszarów wymagających poprawy,

  • zapewnienie zgodności z normami i przepisami branżowymi oraz wymaganiami klientów,

  • wdrażanie nowych kontrolerów jakości (osoby oddelegowane z Polski) w powierzone obowiązki,

  • przygotowywanie wymaganej dokumentacji związanej z realizacją usługi,

  • stały kontakt, dbanie o dobre relacje oraz ścisła współpraca z Klientami / pracownikami zakładów,

  • wsparcie zespołu w sprawach socjalnych (np. wizyty lekarskie) oraz przy zakwaterowaniu.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • dobra znajomość języka niemieckiego,

  • czynne prawo jazdy kat. B,

  • dyspozycyjność do obsługi zleceń na terenie całego kraju,

  • umiejętność analizy podstawowych danych i raportowania,

  • doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole,

  • motywacja do działania oraz samodzielność w realizacji powierzonych zadań,

  • dobra organizacja pracy własnej oraz podległego personelu,

  • umiejętność obsługi pakietu MS Office,

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 909212287