2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Świętokrzyskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kielce
Dodane 16 maja 2024

Koordynatorka / Koordynator ds. projektów unijnych

Lokalizacja

Kielce

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska pracy

  • Prowadzenie projektu dotacyjnego od strony merytorycznej, administracyjnej i finansowej

  • Pozyskiwanie i weryfikowanie dokumentów i danych niezbędnych do rozliczenia projektu

  • Przygotowywanie wniosków o płatności, harmonogramów, sprawozdań finansowych z realizacji projektu oraz rozliczeń końcowych pod względem formalnym i finansowym, przy współpracy z firmą doradczą

  • Nadzór nad rozliczaniem otrzymanych środków zewnętrznych, w tym weryfikacja zgodności i prawidłowości wydatkowania środków z budżetem projektu i zasadami finansowania

  • Przygotowanie zmian w projekcie i nadzór nad zmianami w umowie projektowej, w tym przygotowanie aneksów,

  • Monitorowanie kwalifikowalności projektu zgodnie z wytycznymi oraz przepisami prawa

  • Przygotowywanie i weryfikowanie dokumentacji dotyczącej wyboru wykonawców

  • Kontakt z instytucjami pośredniczącymi/zarządzającymi

  • Udział w kontrolach projektów.

Wymagania

  • Doświadczenie w zakresie prowadzenia, rozliczania, kontroli projektów współfinansowanych ze środków UE

  • Znajomość przepisów z zakresu pomocy publicznej i funduszy UE

  • Duża samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

731#900#331

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 918700666