2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rejestracja i obsługa pacjentów
  5. Rejestracja i obsługa pacjentów - Mazowieckie
  6. Rejestracja i obsługa pacjentów - Grójec
Dodane 03 kwietnia 2024

Koordynatorka opieki pacjenta / rejestratorka medyczna

Lokalizacja

Grójec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

W związku z rozwojem naszej firmy nawiążemy współpracę z koordynatorką opieki pacjenta / rejestratorką medyczną.

Opis stanowiska:

  • udzielanie kompleksowej i rzetelnej informacji na temat zasad funkcjonowania placówki oraz świadczonych przez nią usług medycznych;

  • dbanie o budowanie zaufania wśród pacjentów i bezpieczeństwo związane z poufnością informacji i ochroną danych osobowych i medycznych pacjentów;

  • rejestracja wizyty pacjentów;

  • prowadzenie i archiwizacja dokumentacji medycznej pacjentów;

  • wydawanie pacjentom i osobom upoważnionym dokumentacji medycznej;

  • rozliczanie pacjentów i innych płatników w ramach prowadzonej przez placówkę działalności;

  • uczestniczenie w kluczowych konsultacjach niezbędnych do stworzenia planu leczenia;

  • sporządzanie planów leczenia;

  • spotkania z pacjentami w celu omówienia planu leczenia;

  • koordynowanie opieki nad pacjentami w ramach całego procesu leczenia;

  • monitorowanie postępów leczenia oraz współpraca z lekarzami;

  • raportowanie stanu pacjenta i postępów w leczeniu przełożonym;

  • udział w konferencjach i szkoleniach podnoszących kompetencje zawodowe.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w opiece zdrowotnej, preferowana praca z pacjentami;

  • umiejętności organizacyjne oraz współpraca w zespole;

  • komunikatywność i wysoka kultura osobista;

  • profesjonalne i życzliwe podejście do pacjenta;

  • dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnej klinice stomatologicznej w pełnym wymiarze czasu pracy;

  • pracę w profesjonalnym i przyjaznym zespole;

  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Prosimy o przesyłanie CV wraz z zdjęciem.

Lokalizacja

Grójec,

Mazowieckie

Mazowieckie, Grójec
ID: 909243648