2. Praca
  3. Edukacja
  4. Kursy, zajęcia dodatkowe
  5. Kursy, zajęcia dodatkowe - Mazowieckie
  6. Kursy, zajęcia dodatkowe - Warszawa
  7. Kursy, zajęcia dodatkowe - Mokotów
Dodane 13 kwietnia 2024

Korepetytor języka polskiego - praca 100% zdalna

Wynagrodzenie

45 - 60 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja online

Dołącz do naszego zespołu jako korepetytor języka polskiego – praca 100% zdalna!

Cześć!

Szukasz miejsca, gdzie możesz rozwijać swoje pasje i umiejętności, pracując w pełni zdalnie? Masz serce do nauczania i chcesz, by Twoja praca miała realny wpływ na rozwój innych? W naszym centrum edukacji poszukujemy osoby na stanowisko korepetytora języka polskiego, która podziela naszą pasję do edukacji i chce się zaangażować w pracę z uczniami, ucząc ich nie tylko regułek, lecz też pomagając rozwijać umiejętności komunikacyjne i krytyczne myślenie.

Co Cię czeka?

– Praca w 100% zdalna – uczysz z dowolnego miejsca na świecie!

– Elastyczne godziny pracy – dostosujemy grafik do Twoich potrzeb, z zachowaniem regularności zajęć.

– Szkolenia i praktyki wdrożeniowe – przygotujemy Cię do roli korepetytora, nawet jeśli nie masz dużego doświadczenia.

– Wsparcie na każdym kroku – zarówno techniczne, jak i merytoryczne, bo wiemy, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa.

– Dostęp do materiałów edukacyjnych – wszystko, czego potrzebujesz do pracy, będzie na wyciągnięcie ręki.

– Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia.

Czego oczekujemy?

– Sumienności i dobrej organizacji pracy – abyś mógł/mogła efektywnie zarządzać swoim czasem.

– Zaangażowania i pozytywnego nastawienia – nasz zespół to ludzie z pasją.

– Łatwości w nawiązywaniu kontaktów – cenne w pracy z uczniami i ich rodzicami.

– Doświadczenia w nauczaniu – chcemy, abyś miał/a podstawy, na których możemy razem budować.

– Cierpliwości i empatii – klucz do zrozumienia potrzeb uczniów.

– Dyspozycyjności – przynajmniej do maja 2025, ale liczymy na dłuższą współpracę.

Twoje obowiązki?

– Prowadzenie regularnych zajęć zgodnie z naszym programem.

– Prowadzenie dziennika i ewidencji pracy – organizacja to podstawa.

– Dbanie o kontakt i pozytywne relacje z uczniami i ich rodzicami.

Jeśli czujesz, że to oferta właśnie dla Ciebie i chcesz dołączyć do zespołu, który stawia na rozwój i dobre relacje, nie czekaj!

Wyślij swoje CV i krótki list motywacyjny w odpowiedzi na to ogłoszenie lub mailowo.

Pokaż nam, jak możesz wnieść świeży powiew do naszego zespołu! Niech to będzie początek czegoś wielkiego. Dołącz do nas i zmieniaj świat edukacji na lepsze!

Zapraszamy do rekrutacji!

Kursy Konkret

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 911544296