2. Praca
  3. Edukacja
  4. Kursy, zajęcia dodatkowe
  5. Kursy, zajęcia dodatkowe - Pomorskie
  6. Kursy, zajęcia dodatkowe - Chojnice
Dodane 10 kwietnia 2024

Korepetytor matematyki

Wynagrodzenie

39 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Chojnice

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Akademia Nauk Ścisłych Piesik – centrum korepetycji z przedmiotów ścisłych zatrudni osobę na stanowisko korepetytora matematyki.

Nasza stabilna pozycja na lokalnym rynku usług edukacyjnych, budowana od 12 lat, pozwala na podjęcie długoterminowej współpracy z osobami, które poszukują rzetelnego pracodawcy.

Praca w Naszym zespole polega na udzielaniu stacjonarnych i indywidualnych korepetycji uczniom szkół podstawowych i średnich.

To jest praca dla tych którzy, którzy lubią uczyć – nie tylko dla nauczycieli z dyplomem. Nie wystarczy znać materiał szkolny trzeba umieć go przekazać.

Obowiązki

  • wiedzy dotyczącej podstawy programowej danego przedmiotu na poziomie podstawowym lub  rozszerzonym

  • dyspozycyjności min. trzy popołudnia w tygodniu (pn-pt od godz. około 15-16)

  • dobrego zorganizowania pracy i punktualności

  • chęci i mobilizacji do samorozwoju

  • raportowanie czasu i postępów pracy Ucznia

Oferujemy

  • w przypadku braku doświadczenia wsparcie merytoryczne

  • pracę w elastycznych godzinach dopasowanych do Twojego grafiku

  • stałe grono uczniów

  • cotygodniową wypłatę

  • długoterminową współpracę

  • stawkę od 40 zł/h brutto

Masz pytania? Zainteresowany? Wyślij wiadomość na OLX.

Zapraszamy do kontaktu. Prosimy o składanie aplikacji wraz z CV przez portal OLX.

Marta i Mateusz Piesik

Właściciele Akademii

Lokalizacja

Chojnice,

Pomorskie

Pomorskie, Chojnice
ID: 910804533