2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Pomorskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Słupsk
Dodane 20 kwietnia 2024

KOSMETOLOG Beauty Visage Słupsk

Wynagrodzenie

4 300 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Cześć!

Nie żałuj gdy już będzie za późno, tylko przeczytaj to ogłoszenie do końca!

Współpraca B2B w Słupsku!

Do naszego zespołu w Beauty Visage w Słupsku na osiedlu Westerplatte poszukujemy:

Kosmetologa na umowę B2B

Jeśli spełniasz się w swojej pracy, rozumiesz potrzeby skóry, lubisz się uczyć, chcesz pracować w przyjaznej atmosferze i we wspaniałym miejscu to wyślij do nas swoje zgłoszenie (CV i kilka słów o sobie).

Nasz salon nie jest jednak dla wszystkich.

Szukamy tylko miłych i sympatycznych dziewczyn, bo taki właśnie zespół tworzymy. Nie odnajdzie się u nas osoba, która nie rozumie czym jest troska o klienta, czy pozytywna atmosfera w zespole. To są nasze priorytety.

Od Ciebie oczekujemy:

  • wykształcenia z zakresu kosmetologii,

  • doświadczenia w pracy jako kosmetolog, minimum 2 lata,

  • pasji do zawodu, kreatywności i chęci rozwoju,

  • zdolności do pracy w zespole,

  • wysokiej kultury osobistej, empatii i miłej aparycji,

  • umiejętności indywidualnego podejścia do potrzeb klienta,

  • dyspozycyjności w pracy zmianowej oraz w soboty,

  • akceptacji na publikację swojego wizerunku w mediach społecznościowych (posty, rolki, itp.).

Twoje obowiązki:

  • wykonywanie profesjonalnych zabiegów kosmetologicznych,

  • doradztwo w zakresie pielęgnacji skory,

  • tworzenie indywidualnych planów zabiegowych,

  • utrzymywanie standardów higieny i bezpieczeństwa,

  • prowadzenie dokumentacji zabiegowej,

  • dbanie o czystość salonu i obsługę klienta na bardzo wysokim poziomie.

Naszymi atutami, które skłonią Cię do aplikacji na to stanowisko to:

  • Jesteśmy zgranym zespołem ekspertów, który inspiruje i wspiera się nawzajem.

  • Na swoim koncie mamy ponad 500 pozytywnych opinii.

  • Pracujemy w prestiżowym salonie, wyposażonym w najbardziej nowoczesną, najwyższej klasy technologię Hi-Tech, wyróżniającą się wysoką skutecznością i bezpieczeństwem.

  • Korzystamy z renomowanych marek kosmetycznych.

  • Oferujemy usługi z zakresu wysoko wyspecjalizowanej kosmetologii.

  • Mamy atrakcyjny sytem wynagradzania.

  • Bezustannie podwyższamy jakość naszych usług, dlatego szkolenia odbywamy aż kilkukrotnie  w ciagu roku. Jeżeli zależy Ci na rozwoju, nasz salon będzie najlepszym wyborem.

Oferujemy wynagrodzenie 4300-10000 zł/m-c

Brzmi zachęcająco? Prześlij nam swoje zgłoszenie na maila!

Instagram: beautyvisagepl

Facebook: Beauty Visage

www.beautyvisage.pl

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Pomorskie, Słupsk
ID: 913133186