2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Opolskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Krapkowice
Dodane 23 kwietnia 2024

Kosmetolog do gabinetu Yasumi w Krapkowicach

Lokalizacja

Krapkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

YASUMI Medestetic w Krapkowicach należący do największej sieci gabinetów kosmetycznych w Polce, w związku z rozwojem firmy poszukuje osobę na stanowisko:

  • Kosmetolog

Jeśli Kosmetologia jest dla Ciebie pasją oraz cenisz sobie wysoką jakość usług, chcesz być częścią zgranego zespołu to praca w Naszym Instytucie jest właśnie dla Ciebie!

Opis stanowiska:

  • wykonywanie zabiegów na twarz i ciało,

  • umiejętność wykonywania masaży twarzy oraz całego ciała,

  • obsługa specjalistycznej aparatury kosmetologicznej,

  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami,

  • dbanie o stanowisko pracy,

  • sprzedaż kosmetyków oraz doradztwo w zakresie ich właściwego doboru i zastosowania.

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub inną umowę cywilnoprawną,

  • wynagrodzenie w systemie podstawowym i premiowym,

  • udział w szkoleniach i możliwość rozwoju,

  • elastyczne godziny pracy,

  • miłą i przyjazną atmosferę,

  • pracę w stabilnej, rozwijającej się oraz odpowiedzialnej firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV przez platformę OLX wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Krapkowice,

Opolskie

Opolskie, Krapkowice
ID: 913928562