2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Dolnośląskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Głogów
Dodane 27 kwietnia 2024

Kosmetolog/Kosmetyczka

Wynagrodzenie

3 200 - 4 200 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Głogów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

YASUMI Medestetic Day Spa w Głogowie poszukuje Kosmetologa/Kosmetyczkę

Obowiązki:

wykonywanie zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało

wykonywanie podstawowych zabiegów na dłonie i stopy

obsługę urządzeń kosmetycznych ( w tym Hi-Tech)

zapewnienie najwyższej jakości obsługi Gości

aktywna sprzedaż usług i kosmetyków

Wymagania

wykształcenie profilowe lub studentka 3 roku

Pasja i zaangażowanie w wykonywane zadania

Dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów

Miła aparycja

Znajomość pakietu MS Office oraz sytemu operacyjnego Windows

Oferujemy:

wynagrodzenie podstawa plus dodatki uzależnione od efektów pracy

pracę w profesjonalnym Day SPA i w pełni przygotowane stanowisko pracy, wyposażone w najnowocześniejsze narzędzia

możliwość poznania i pracy na profesjonalnej linii kosmetyków

pracę w systemie zmianowym

Szkolenia Specjalistyczne

Lokalizacja

Głogów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Głogów
ID: 688288285