2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Kujawsko-pomorskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Ciechocinek
Dodane 22 kwietnia 2024

Kosmetolog/Kosmetyczka - Gabinet kosmetyczny NATURA Uroda & Relaks

Lokalizacja

Ciechocinek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Uzdrowisko Ciechocinek S.A. zatrudni pracownika na stanowisko: Kosmetolog/Kosmetyczka do Gabinetu kosmetycznego NATURA Uroda & Relaks w "Domu Zdrojowym".

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie.

Kontakt do Działu Kadr i Płac: tel. 542836429 - w dni robocze, w godzinach 7:00-15:00.

CV proszę kierować przez Aplikuj Olx lub bezpośrednio w Biurze Kadr przy ul. Kościuszki 10 (pokój nr 15).

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie zabiegów  z zachowaniem wysokiego standardu świadczonych usług.

  • Dbanie o zachowanie stanowiska pracy w czystości i gotowości do wykonania zabiegów.

  • Promocja i dbanie o dobry wizerunek gabinetu.

  • Promocja i Sprzedaż zabiegów oraz produktów kosmetycznych.

  • Obsługa programu komputerowego dedykowanego do gabinetów kosmetycznych (rezerwacja klientów,  sprzedaż i prowadzenie stanów magazynowych produktów, itp.)

  • Aktywna obsługa klienta.

   Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe z doświadczeniem, potwierdzone certyfikatem, świadectwem lub dyplomem ukończenia studiów wyższych.

  • Umiejętność wykonywania między innymi podstawowych zabiegów kosmetycznych (henna brwi i rzęs, depilacja woskiem, itp.).

  • Wykonywanie manicure, pedicure i stylizacji paznokci, hybryda.

  • Wykonywanie zabiegów manualnych i aparaturowych na twarz i ciało.

  • Dyspozycyjność (min. praca w weekendy - sobota).

  • Udzielanie porad i konsultacji dotyczących pielęgnacji ciała i twarzy oraz wykonywania dedykowanych zabiegów kosmetycznych.

  • Dbanie  wizerunek własny oraz wysoka samokultura.

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.

Jeśli biorą Państwo udział w trwającym procesie rekrutacyjnym i chcą pozostać w naszej bazie kandydatów na wypadek przyszłych procesów rekrutacyjnych lub rekrutacji na inne stanowiska, proszę umieścić w swoim dokumencie aplikacyjnym następujące oświadczenie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji prowadzonych w okresie 12 miesięcy.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych kandydatów do pracy:

Administratorem danych osobowych jest: Uzdrowisko Ciechocinek S.A., ul. Kościuszki 10, 87-720 Ciechocinek. Dane kontaktowe: Telefon: 542836078, E-mail: sekretariat(at)uzdrowiskociechocinek.pl

Wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych, z którym możecie się Państwo kontaktować w sprawach ochrony swoich danych osobowych i realizacji Państwa praw. Dane kontaktowe: Telefon: 542836429, E-mail: iod(at)uzdrowiskociechocinek.pl lub pisemnie na adres naszej siedziby, wskazany w pkt. 1.

Cele, podstawy przetwarzania danych osobowych: Państwa dane osobowe w zakresie wskazanych w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust. 1 lit. b RODO), natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie. Administrator będzie przetwarzał Państwa dane osobowe, także w kolejnych naborach pracowników, jeżeli wyrażą Państwo na to zgodę.

Państwa dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji. W przypadku wyrażonej przez Państwa zgody na wykorzystywane danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Państwa dane będą wykorzystywane przez 12 miesięcy.

Państwa dane osobowe nie są powierzane innym podmiotom przetwarzającym.

Państwa prawa: W związku z przetwarzaniem przez nas Państwa danych przysługuje Państwu: 1) prawo żądania dostępu do treści danych oraz otrzymania ich kopii na podstawie art. 15 Rozporządzenia; 2) prawo żądania sprostowania danych na podstawie art. 16 Rozporządzenia; 3) prawo żądania usunięcia danych na podstawie art. 17 Rozporządzenia; 4) prawo żądania ograniczenia przetwarzania danych na podstawie art. 18 Rozporządzenia; 5) prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Warszawie; 6) prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych, w sytuacji gdy dane, które przetwarzamy pozyskaliśmy na podstawie Państwa zgody. Cofnięcie zgody nie może jednak wpływać na zgodność z prawem ich przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem.

Dane osobowe zebrane w celu realizacji obowiązków wynikających z przepisów prawa nie będą poddane zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Ciechocinek,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Ciechocinek
ID: 701958501