2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Śląskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Katowice
  7. Kosmetolog, kosmetyczka - Śródmieście
Dodane 07 kwietnia 2024

Kosmetolog/ Kosmetyczka/ Masażystka

Wynagrodzenie

3 600 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Praktyka / staż, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ADORE SPA w centrum Katowic zatrudni Kosmetologa/ Kosmetyczkę/ Masażystkę.

Oferujemy pracę w pełnym wymiarze czasu pracy od poniedziałku do piątku oraz w wybrane soboty (lub na pół etatu).

Forma zatrudnienia jest do ustalenia indywidualnie podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Szukamy osób z doświadczeniem, które wykonują zabiegi i potrafią ułożyć plan zabiegów i domowej pielęgnacji, osób energicznych, z otwartą głową, chęcią rozwoju i nauki.

Zakres obowiązków:

  • to przede wszystkim wykonywanie usług kosmetycznych z zakresu kosmetologii upiększającej i pielęgnacyjnej (manualnych, z urządzeniami).

  • Dobieranie odpowiednich zabiegów pod potrzeby skóry Klienta.

  • Przestrzeganie zasad higieny w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Klientów.

  • Udzielanie porad kosmetycznych w zakresie zdrowego trybu życia i pielęgnacji domowej.

  • Sprzedaż indywidualnie dobranych kosmetyków detalicznych.

  • Aktywny udział w organizowanych szkoleniach, kongresach.

  • Aktywny udział w organizowanych eventach.

  • Aktywna pomoc w tworzeniu social mediów firmy.

  • Odbieranie połączeń telefonicznych, umawianie Klientów na wizyty, koordynowanie wizyt Klientów, rozliczenie płatności za wizyty.

  • Udzielanie informacji Klientom na temat oferowanych usług, tworzenie pozytywnych relacji z Klientami i dbanie o wizerunek firmy.

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system premiowy i wynagrodzenie

  • Stabilną pracę w SPA w centrum Katowic

  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia w branży Beauty)

  • Szkolenia w Polsce i za granicą

  • Nowoczesne i dobrze wyposażone miejsce pracy

  • Pracę na najwyższej jakości produktów

  • Pracę w miłej atmosferze

Nasze wymagania

  • to przede wszystkim doświadczenie w pracy jako Kosmetyczka, Kosmetolog lub Masażystka, doświadczenie w branży Beauty, wiedza z zakresu kosmetologii.

  • Mile widziane kursy z odmładzających masaży twarzy jak np. Kobido, Zoga Face Integration, Facemodeling, masaż transbukalny i inne kursy z zakresu kosmetologii i masażu.

  • Obsługa podstawowych urządzeń kosmetycznych i biurowych.

  • Chęć szybkiej nauki i rozwoju w zawodzie i branży Beauty.

  • Doskonała organizacja pracy, wysoka kultura osobista i cierpliwość.

  • Punktualność, odpowiedzialność, rzetelność oraz precyzja w realizacji powierzonych zadań.

  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów.

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 842677542