2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Zachodniopomorskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Kołobrzeg
Dodane 29 maja 2024

Kosmetolog Praca Hotel Kołobrzeg Od Zaraz Kosmetyczka Na Stałe

Lokalizacja

Kołobrzeg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Zdrojowa Hotels Sp. z o.o.

Hotel Royal Tulip Sand  -  hotel inny niż wszystkie

Dla naszego hotelu, położonego  przy zabytkowym parku nadmorskim, 300 m od piaszczystej plaży, poszukujemy wyjątkowego Kandydata / Kandydatki  na stanowisko:

Kosmetolog

Twoje główne zadania:

  • Wykonywanie zabiegów kosmetycznych , masaży oraz zabiegów na ciało;

  • Doradzanie Klientowi w doborze odpowiedniej pielęgnacji;

  • Sprzedaż produktów i usług;

  • Zapewnienie najwyższego poziomu higieny i czystości w miejscu pracy.

Nasze oczekiwania:

  • Posiadasz wykształcenie kierunkowe poparte dyplomem lub certyfikatami;

  • Masz doświadczenie w pracy na stanowisku: kosmetyczka/kosmetolog; jeśli nie możemy Cię wszystkiego nauczyć;

  • Jesteś gotowy/a do podjęcia pracy zmianowej (również weekendy i święta);

  • Cechuje Cię zaangażowanie, dobra organizacja, pozytywne podejście do pracy i wysoka kultura osobista;

  • Potrafisz i chcesz budować i utrzymywać dobre relacje.

 Mile widziane:

  • Ukończone kursy kosmetyczne z różnych zabiegów kosmetycznych;

  • Znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego.

 Co oferujemy:

  • Umowę zlecenie lub umowę o pracę;

  • Atrakcyjny system prowizyjny;

  • Przyjazną atmosferę ( to dla Nas ważne);

  • Możliwość wykupienia posiłku w kantynie pracowniczej (w korzystnej cenie);

  • Pakiet zniżek pracowniczych na pobyty w sieci Zdrojowa Hotels ( m.in. hotele, restauracje, usługi Spa i Wellness).

U nas znajdziesz swoje miejsce!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kołobrzeg,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Kołobrzeg
ID: 918471703