2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Podkarpackie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Przemyśl
Dodane 26 kwietnia 2024

Kosmetolog Przemyśl

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Przemyśl

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

BOMI Medicine and Beauty to nowoczesna Klinika Medycyny Estetycznej i Kosmetologii HI-TECH. W związku z nieustannym rozwojem poszukujemy osób, które wzmocnią Nasz Team. Jeśli cechuje Cię pozytywne nastawienie, zarażasz uśmiechem i dążysz do ciągłego rozwoju chętnie Cię poznamy!

Twój zakres obowiązków:

  • wykonywanie zabiegów kosmetologicznych z oferty BOMI Medicine and Beauty

  • staranna opieka nad Klientem/Pacjentem

  • prowadzenie dokumentacji zabiegowej

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe, kierunek – kosmetologia

  • chęć rozwoju

  • komunikatywność i umiejętność pracy z Klientem, a także budowania z Nim długofalowych relacji

  • miła aparycja, empatia

  • umiejętność pracy w zespole

  • mile widziane doświadczenie w pracy z marką DMK Cosmetics , Estgen, Mediderma lub technologiami Hi-Tech Endermologia, Storz , Dermapen 4.0 , radiofrekwencja mikroigłowa

To oferujemy:

  • pracę w nowoczesnej Klinice, na nowoczesnej aparaturze

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia

  • umowę o pracę

  • możliwość uczestniczenia w licznych szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych oraz ciągłe doskonalenie swoich umiejętności

  • długotrwałą współpracę z Profesjonalistami, w miłej, przyjaznej atmosferze

Lokalizacja

Przemyśl,

Podkarpackie

Podkarpackie, Przemyśl
ID: 906072675