2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Dolnośląskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Psary
Dodane 01 maja 2024

Kosmetolog umowa o pracę możliwość pracy od zaraz

Wynagrodzenie

4 337 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Psary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie różnorodnych zabiegów kosmetologicznych

  • Przeprowadzanie konsultacji i układanie planów zabiegowych

  • Prowadzenie dokumentacji medycznej

  • Monitorowanie efektów terapii

  • Sprzedaż usług i produktów z oferty gabinetu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe w dziedzinie kosmetologii

  • Umiejętność pracy z różnymi narzędziami i technikami zabiegowymi

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i empatia w kontakcie z pacjentami

  • Zdolność do pracy w dynamicznym środowisku i elastyczność w podejściu do obowiązków

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego w prestiżowym gabinecie beauty

O nas

  • Renomowany gabinet beauty poszukuje doświadczonego kosmetologa z pasją oraz wysoką kulturą osobistą. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie różnorodnych zabiegów z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej oraz kosmetologii Hi-Tec. Ponadto będzie prowadzić konsultacje, układać plany zabiegowe, prowadzić dokumentację medyczną oraz monitorować efekty terapii.

Adres:

Korzenna 26, 51-180 Wrocław

Lokalizacja

Psary,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Psary
ID: 914171686