2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Pomorskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Starogard Gdański
Dodane 05 kwietnia 2024

Kosmetolog w AMEA KLINIKA PIĘKNA Starogard Gd. i Pruszcz Gd.

Wynagrodzenie

3 500 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Starogard Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

AMEA KLINIKA PIĘKNA poszukuje do współpracy w Starogardzie Gdańskim oraz w Pruszczu Gdańskim:

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub ostatni rok studiów na kierunku: Kosmetologia- nie jest to warunek konieczny, ale pożądany,

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku - warunek konieczny,

  • prowadzenie social mediów- pokazywanie swojej pracy oraz promowanie zabiegów jak i siebie.

  • mile widziane doświadczenie w wykonywaniu zabiegów Hi-Tech,

  • mile widziane doświadczenie w wykonywaniu zabiegów pielęgnacyjnych: eksfoliacja kwasami, infuzja tlenowa, oczyszczanie wodorowe,

  • nastawienie na rozwój w zakresie zabiegów na ciało,

  • znajomość trendów w kosmetologii,

  • zainteresowanie kosmetologią,

  • dokładność oraz dobra organizacji pracy,

  • sumienność oraz wysoka kultura osobista,

  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • samodzielność i odpowiedzialność.

Obowiązki:

  • wykonywanie wszystkich zabiegów z oferty zabiegów na ciało i twarz,

  • sprzedaż usług oraz kosmetyków,

  • obsługa klientów wraz z udzielaniem wszelkich informacji o ofercie,

  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami zgodnie ze standardami firmy,

  • dbanie o dobry wizerunek firmy, komfort klienta i dobrą atmosferę miejsca,

  • dbałość o estetykę otoczenia i wysoki standard obsługi klientów,

  • dbanie o porządek w salonie.

Oferujemy:

  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie),

  • przejrzyste warunki finansowe: podstawę + prowizję, dodatki motywacyjne,

  • jasną ścieżkę rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającym się gabinecie,

  • szkolenia podnoszące umiejętności zawodowe,

  • wprowadzenie, wdrożenie i współpracę przy wsparciu doświadczonego zespołu,

  • grafik w systemie zmianowym (praca od poniedziałku do soboty, w tym min. 2 soboty pracujące w miesiącu).

  • ciekawą pracę realizowaną według jasno określonych procedur i standardów,

  • przyjazną atmosferę pracy skoncentrowanej na realizacji zadań i współpracy zespołowej,

  • dostęp do najnowocześniejszych zabiegów na sprzętach międzynarodowej klasy.

Poszukujemy osoby, która ma doświadczenie i pasję, uwielbia kontakt z ludźmi, ma wysokie poczucie estetyki. Jeśli chcesz do nas dołączyć przyślij CV na adres "biuro małpa ameaklinika kropka com" koniecznie z dopiskiem: Kosmetolog w temacie maila.

Informacje o firmie na stronie firmy www.ameaklinika.com, facebooku i instagramie.

Klauzula RODO

Lokalizacja

Starogard Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Starogard Gdański
ID: 909692247