2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Małopolskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Kraków
  7. Kosmetolog, kosmetyczka - Stare Miasto
Clinics Beauty
Dodane 29 kwietnia 2024

Kosmetolog w Clinics Beauty, Dietla 46

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy kandydatek, które chcą stać się członkiem naszej rosnącej międzynarodowej rodziny!

Opis stanowiska pracy:

  • Wykonywanie zabiegów fotodepilacji, fotoodmładzania oraz zabiegów na twarz.

  • Obsługa specjalistycznego sprzętu kosmetologicznego

  • Wykonywanie zabiegów z zakresu kosmetologii/medycyny estetycznej

  • Sprzedaż kosmetyków i doradztwo w zakresie ich właściwego doboru i stosowania dla klientów

  • Szybkie i skuteczne odpowiadanie na przychodzące zapytania klientów w celu umówienia wizyty

  • Prowadzenie konsultacji z klientami

  • Udział w działaniach marketingowych salonu, tworzenie treści do mediów społecznościowych

  • Dbanie o czystość kliniki oraz dezynfekcję i sterylizację

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka angielskiego

  • Wykształcenie kierunkowe i minimum 1 rok doświadczenia w branży

  • Rzetelność, sumienność, zaangażowanie

  • Elastyczność, chęć podnoszenia kwalifikacji

  • Pogodne usposobienie i pozytywne nastawienie do klientów

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi

  • Kreatywność i umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji

  • Biegła znajomość obsługi komputera, w tym systemu Versum / Booksy

  • Chęć samorozwoju oraz gotowość do wyjazdów i uczestnictwa w szkoleniach

  • Wiedza w zakresie aktywnego korzystania z mediów społecznościowych i przyzwyczajenie do występowania przed kamerą

  • Kreatywność i umiejętność dania czegoś od siebie, aby nasze Social Media były nieszablonowe

Oferujemy:

  • Przyjemną atmosferę pracy

  • Wysokie wynagrodzenie (podstawa + prowizje)

  • Certyfikowane szkolenia z urządzeń/technik

  • Dostęp do nowoczesnych technologii

  • Bieżące szkolenia uzupełniające

  • Stabilna praca w zgranym zespole

  • Bycie członkiem rodziny rozwijającej się międzynarodowej marki

  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia okresowe)

  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie (w tym prowizja)

Chcemy, abyś czuł się dobrze w tej pracy i lubił to, co robisz!

Clinics Beauty wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem, oferując najnowocześniejszy sprzęt i najnowsze techniki, z których wiele jest stosowanych po raz pierwszy w Polsce.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 911961957