2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Mazowieckie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Warszawa
  7. Kosmetolog, kosmetyczka - Śródmieście
Dodane 06 maja 2024

Kosmetolog w klinice Medycyny Eestetczynej

Wynagrodzenie

4 800 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zmień życie jako Kosmetolog w naszej klinice

Opis Firmy: W naszej klinice medycyny estetycznej, uważamy, że piękno to nie tylko wygląd, ale także pewność siebie i zdrowie. Dlatego dążymy do dostarczania klientom nie tylko usług kosmetologicznych, ale także doświadczenia, które pomaga im poczuć się lepiej w swojej skórze.

Opis Stanowiska: Jeśli jesteś kosmetologiem z pasją, kreatywnością i chęcią rozwoju, zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu. Jako kosmetolog w naszej klinice będziesz miał okazję do realizowania swojej pasji, obcowania z nowymi technologiami i tworzenia uśmiechów na twarzach naszych klientów.

Wymagania:

  • Ukończone wykształcenie w dziedzinie kosmetologii

  • Minimum 4 lata doświadczenia w pracy jako kosmetolog

  • Zdolność do dostosowywania i personalizowania zabiegów do indywidualnych potrzeb klientów

  • Kreatywność i chęć nauki nowych technik i trendów kosmetologicznych

  • Umiejętność budowania trwałych relacji z klientami i dbałość o ich komfort

  • Pozytywne nastawienie i pasja do tworzenia piękna

  • Dobrze, żebyś była osobą pozytywnie nastawioną na rozwój, z dużymi ambicjami, z sumiennością i z doświadczeniem w sprzedaży.

Oferujemy:

  • Inspirujące i twórcze środowisko pracy

  • Możliwość pracy z najnowszymi trendami i technikami kosmetologicznymi

  • Elastyczny czas pracy i możliwość dostosowania grafiku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach i konferencjach branżowych

  • Dostęp do najlepszego sprzętu i technologii kosmetologicznych

  • Możliwość korzystania z naszych usług medycyny estetycznej w preferencyjnych cenach

  • Możliwość korzystania z fitnessu premium

Jeśli jesteś gotów zmieniać życie poprzez piękno i jesteś gotowy na wyzwanie, dołącz do naszego zespołu!

Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego przez portal.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 889770200