2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Dolnośląskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Mokronos Dolny
Dodane 23 kwietnia 2024

Kosmetolog w Studio Figura Mokronos

Wynagrodzenie

4 400 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mokronos Dolny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Studio Figura Wrocław Mokronos - jest nowopowstającym licencjonowanym gabinetem modelowania sylwetki, działającym w koncepcie marki Studio Figura International.

Aktualnie poszukujemy kandydatek do stworzenia zespołu. Może to akurat Ciedbie szukamy :)

Nasze wymagania

  • Zapraszamy Cię do naszego zespołu jeśli:

  • Jesteś pozytywnie nastawiona do życia

  • Rozpiera Cię energia

  • Lubisz pracę z ludźmi

  • Jesteś sumienna

  • Możesz pochwalić się umiejętnościami dotyczącymi aktywnej sprzedaży

  • Wykazujesz się empatią, wysoką kulturą osobistą i łatwo nawiązujesz relacje oraz potrafisz je pielęgnować i utrzymywać

  • Sprawnie posługujesz się Social Mediami i nie boisz się kamery

  • Wykazujesz się kreatywnością i nieszablonowymi pomysłami? Czekamy właśnie na Ciebie!

  • Dodatkowymi atutami będą:

  • wykształcenie z zakresu kosmetyki/kosmetologii lub w trakcie zdobywania uprawnień

  • znajomość jęz. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację będzie dodatkowym atutem

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie konsultacji z zakresu zabiegów modelujących sylwetkę, kosmetologii estetycznej i pielęgnacji

  • aktywna sprzedaż usług

  • obsługa systemu rezerwacyjnego, rozliczanie wizyt

  • wykonywanie zabiegów modelujących sylwetkę i pielęgnacyjnych

  • obsługa urządzeń do modelowania sylwetki i kosmetologii estetycznej

  • utrzymywanie relacji z klientkami

To oferujemy

  • Pracę w rozwijającym się salonie i szkolenia podnoszące Twoje kwalifikacje

  • Pracę dającą mnóstwo satysfakcji i dobrej zabawy!

  • Wynagrodzenie składające się z podstawy + premii, chcemy abyś w tej pracy czuła się dobrze i lubiła to co robisz!

  • Pracę na nowoczesnych urządzeniach z zakresu fitness, wellness i kosmetologii estetycznej

  • Umowę o pracę lub zlecenie

  • Możliwość korzystania z zabiegów i urządzeń w studio

  • Możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin

Benefity

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów

  • Elastyczny czas pracy

  • Zniżki na firmowe produkty i usługi

  • Spotkania integracyjne

  • Kawa / herbata

  • Parking dla pracowników

Jeśli jesteś zainteresowana, wykazujesz się zaangażowaniem i kreatywnością i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV wraz ze zdjęciem oraz krótki opis swojej osoby.

Prosimy o dołączenie klauzuli RODO.

Informujemy, iż będziemy kontaktować się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Mokronos Dolny,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Mokronos Dolny
ID: 913896798