2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Śląskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Ruda Śląska
Dodane 22 kwietnia 2024

Kosmetyczka / Kosmetolog

Wynagrodzenie

27,70 - 45 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Ruda Śląska

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

- Wykonywanie zabiegów fotodepilacji, fotoodmładzania oraz depilacji woskiem

- Obsługa klienta DepilConcept zgodnie ze standardami sieci

- Dokonywanie rezerwacji zabiegów, obsługa telefoniczna klientów

- Uczestniczenie w działaniach marketingowych salonu

- Dbałość o komfort klientów w salonie

Nasze wymagania

- Wykształcenie kierunkowe - ukończone lub w trakcie trwania studiów

- Solidność, sumienność, zaangażowanie

- Elastyczność, chęć podnoszenia kwalifikacji

- Miła aparycja i wysoka kultura osobista

- Łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi

- Doświadczenie w zawodzie mile widziane

- Znajomość obsługi komputera

To oferujemy

- Elastyczny czas pracy

- Miłą atmosferę pracy

- Wysokie wynagrodzenie (podstawa + prowizja zależna od wyników)

- Certyfikowane szkolenie usług IPL

- Bieżące szkolenia uzupełniające

O nas

Międzynarodowa sieć gabinetów Fotodepilacji i Fotoodmładzania - gabinet w Rudzie Śląskiej. Kosmetologia to twoja pasja? Jesteś osobą pełną energii, motywacji, chęci do pracy i podnoszenia swoich kwalifikacji? Lubisz pracę z ludźmi? Szukasz ciekawych doświadczeń i wyzwań? Już dziś dołącz do naszego zespołu! Zapraszamy cię do współpracy w prestiżowym salonie DepilConcept - wyróżnia nas dbałość zarówno o pracowników jak i dobrą atmosferę pracy, wysoka jakość usług, bezkonkurencyjne ceny oraz obsługa klienta na najwyższym poziomie. Do naszego zespołu poszukujemy profesjonalnych, dynamicznych, zmotywowanych kandydatek. Dołącz do naszego międzynarodowego zespołu, nie czekaj ani chwili dłużej! Prześlij na wskazany adres swój list motywacyjny i CV. Więcej informacji on nas na stronie DepilConcept - Ruda Śląska

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Ruda Śląska,

Śląskie

Śląskie, Ruda Śląska
ID: 860653324