2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Łódzkie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Skierniewice
Dodane 22 kwietnia 2024

Kosmetyczka/ Kosmetolog

Wynagrodzenie

4 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Skierniewice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

OPIS

Profesjonalne Studio Modelowania Sylwetki i Kosmetologii Estetycznej w Skierniewicach poszukuje do swojego zespołu Kosmetyczki / Specjalistki ds. modelowania sylwetki. Jeśli jesteś osobą pozytywnie nastawioną do życia , lubisz pracę z ludźmi, jesteś kreatywna, zaangażowana w to co robisz, chcesz się rozwijać i szukasz pracy na stałe - to szukamy właśnie na Ciebie .

Oczekiwania:

  • Dyspozycyjność i elastyczność

  • Komunikatywność

  • Zaangażowanie

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętności sprzedażowe

  • Doskonała organizacja pracy

  • Wysoka kultura osobista

  • Miła aparycja, energiczna osobowość

  • Chęć zdobywania nowych umiejętności

  • Pozytywne nastawienie do klienta

  • Wykształcenie wyższe licencjackie, kierunek kosmetologia, technik usług kosmetycznych lub w trakcie studiów na kierunku kosmetologia

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie zabiegów na twarz i ciało

  • Aktywny udział w kształtowaniu oferty salonu

  • Sprzedaż usług i produktów

  • Obsługa recepcji

  • Profesjonalna obsługa klienta

  • Obsługa Fanpage firmy

Oferujemy:

  • Gwarantujemy okres szkoleniowo-wdrożeniowy

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

  • Pracę pełną wyzwań w profesjonalnym, ukierunkowanym na sukces zespole

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość tworzenia wyjątkowego miejsca

  • Pracę na nowoczesnych urządzeniach z zakresu strefy kosmetologii estetycznej

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego

  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę , umowa zlecenie, kontrakt b2b - kwestia do uzgodnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji CV.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Skierniewice,

Łódzkie

Łódzkie, Skierniewice
ID: 913747031