2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Śląskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Bielsko-Biała
Dodane 26 kwietnia 2024

Kosmetyczka / kosmetolog/manikiurzystka

Wynagrodzenie

4 300 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Dzień dobry,

Salon Kosmetyczny Diament poszukuje do pracy STYLISTKĘ PAZNOKCI / KOSMETYCZKĘ.

Poszukujemy miłej osoby do współpracy, która zajmie się manicure/pedicure oraz żelowym

przedłużaniem paznokci, stylizacją rzęs lub zabiegami na twarz/ciało.

Salon jest kameralnym miejscem z wieloletnia tradycją, który posiada dużą bazę klientek, (wiele jest z nami już 10, 15 lat)

Salon posiada szeroki zakres oferowanych usług.

Proponuję pracę osobie, która wie, że wiele potrafi, a kosmetyka to jej pasja, uwielbia nowinki branżowe, a niekoniecznie sprawy księgowe. Daję realny wpływ na dobór usług oraz produkty na których dobrze się danej osobie pracuje.

Stawiam na zespół, atmosferę w miejscu, gdzie przebywamy większą część dnia.

Poszukuję ambitnej osoby z którą wspólnie będziemy się rozwijać, a naszym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia. Stawiam na długoletnią współpracę.

Wymagania:

- doświadczenie na samodzielnym stanowisku manikiurzystki/kosmetyczki

- dokładność, staranność, dobra organizacja pracy

- wysoka kultura osobista

- umiejętności sprzedażowe

- punktualność

- dyspozycyjność

- uczciwość

Zakres obowiązków:

Zakres mocno uzależniony od formy współpracy oraz rodzaju wykonywanych usług.

Nasz zespół tworzą trzy specjalistki, posiadamy bazę klientek, których nie jesteśmy w stanie obsłużyć.

Chcąc wciąż rozwijać salon, jestem otwarta na stylistkę rzęs, zabiegi. ( wykonujemy zabiegi na twarz - biała kosmetyka, laminacja rzęs).

Paznokcie na pewno również mile widziane. ( tego nigdy dość).

Godziny elastyczne, zakładając otwartość na współpracę um. zlecenie czy B2B, umowa o pracę również wchodzi w grę, soboty mile widziane. ( szczegóły z kandydatką na miejscu).

Mile widziane :

- wykonywanie manicure i pedicure (klasyczny, biologiczny, hybrydowy)

- manicure hybrydowy

- przedłużanie paznokci na formie żelem lub przedłużanie akrylem

- manicure hybrydow

- french oraz zdobienia

- umiejętność wykonywania henny zwykłej i pudrowej, laminacji rzęs i brwi

- wykonywanie zabiegów depilacji

- umiejętność wykonywania zabiegów na twarz i ciało (czyszczenie manualne, eksfoliacja kwasami, mikrodermabrazja, oczyszczanie wodorowe)

- stylizacja rzęs

Oferujemy :

- um. zlecenie / B2B / um. o pracę

- pracę w nowoczesnym, klimatyzowanym salonie kosmetycznym

- uczciwy, rzetelny właściciel (dbam o pracownika)

- pracę w miłej atmosferze; z dbałością o komfort warunków pracy

- pracę na wysokiej jakości produktach

Warunki zatrudnienia:

- umowę zlecenie / B2B / um. o pracę 1/2 etatu

- wynagrodzenie podstawowe + prowizja od utargu (procent od wykonanych usług)

- salon czynny w godzinach: 9.00-20.00 (pon. – pt.) 9.00-15.00(sobota)

Osoby spełniające kryteria oraz chętne do nawiązania współpracy zapraszam do wysyłania CV wraz ze zdjęciami swoich prac.

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 899421328