2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Podkarpackie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Rzeszów
Dodane 27 kwietnia 2024

Kosmetyczka/Pielędniarka/Specjalista ds. depilacji / Kosmetolog

Wynagrodzenie

2 000 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyRekrutacja online

W związku z rozbudową Centrum ALVALINE - sieci salonów kosmetycznych z Przybałtyku, poszukujemy energicznych specjalistów depilacji do naszego zespołu dla pracy w salonie kosmetycznym ALVALINE w Rzeszówie

Zadania:

  • Wykonywanie profesjonalnych zabiegów estetycznych zgodnie z wymaganiami klienta.

  • Dbanie o czystość i higienę sprzętu oraz pomieszczeń.

  • Doradzanie klientom w wyborze odpowiedniego zabiegu i produktów kosmetycznych.

  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie zawodowe (najlepiej medyczne).

  • Biegła znajomość języka polskiego i rosyjskiego.(warunek konieczny)

  • Wymagana jest umiejętność wykonywania różnorodnych zabiegów estetycznych, w tym m.in. depilacji, mezoterapii, peelingów, zabiegów na twarz i ciało.

  • Mile widziane dodatkowe kwalifikacje i certyfikaty z zakresu kosmetologii.

  • Dyspozycyjność do pracy w weekendy i wieczory.

Firma oferuje:

  • Szkolenia z zakresu wykonywania zabiegów kosmetycznych, w szczególności depilacji laserowej oraz obsługi profesjonalnego sprzętu, po ukończeniu praktyki otrzymasz certyfikat UE.

  • Motywacyjne wynagrodzenie.

  • Praca zgodnie z harmonogramem, możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze godzin.

  • Przyjazny i zgrany zespół.

Jako wiodąca firma w branży kosmetycznej, nieustannie dbamy o rozwój naszych pracowników. Zapewniamy szkolenia, aby umożliwić naszym pracownikom zdobycie wiedzy i umiejętności z zakresu najnowszych metod i praktyk w dziedzinie zabiegów estetycznych. Nasz zespół pracuje na najnowocześniejszym sprzęcie, a nasi specjaliści posiadają niezbędne certyfikaty i doświadczenie, aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług. Jeśli posiadasz powyższe kwalifikacje i umiejętności, a także cechuje Cię pasja do wykonywania zabiegów estetycznych i chcesz rozwijać swoją karierę w branży kosmetologicznej, nie wahaj się i prześlij swoje CV

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 906255083