2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka
  5. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka - Mazowieckie
  6. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka - Konstancin-Jeziorna
Dodane 27 kwietnia 2024

Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris zatrudni manicurzystkę

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Konstancin-Jeziorna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris to sieć profesjonalnych gabinetów kosmetycznych, które już od ponad dwudziestu lat oferują Klientom zabiegi pielęgnacji na twarz i ciało, masaże oraz konsultacje i zabiegi z zakresu medycyny estetycznej - wszystko z wykorzystaniem najwyższej klasy sprzętu i urządzeń Hi-Tech. Nasze know how to wynik wieloletniego doświadczenia i pracy z ekspertami z różnych dziedzin. Troska o każdy szczegół, począwszy od wystroju i wyposażenia, aż po indywidualne podejście do Klienta, sprawia, że wizyta w Instytucie gwarantuje pełen komfort, poczucie bezpieczeństwa i profesjonalizm. Z naszych usług można skorzystać w ponad dwudziestu placówkach rozmieszczonych w całej Polsce.

Aktualnie zatrudnimy: Stylistkę paznokci

Miejsce pracy: Warszawa Wilanów

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalną obsługę Klientów Kosmetycznego Instytutu Dr Irena Eris.

  • Wykonywanie profesjonalnych zabiegów manicure

  • Wykonywanie profesjonalnych zabiegów pedicure

  • Stylizacja paznokci żelowych, akrylowych i hybrydowych

  • Projektowanie i malowanie zdobień na paznokciach

  • Zapewnienie odpowiedniej pielęgnacji paznokci klientów

  • Doradzanie klientom w wyborze odpowiednich zabiegów i produktów pielęgnacyjnych

  • Utrzymywanie czystości i porządku w miejscu pracy

Od Kandydatek oczekujemy:

  • Doświadczenia w wykonywaniu manicure i pedicure oraz zdobień paznokci

  • Znajomości najnowszych trendów i technik w dziedzinie stylizacji paznokci

  • Umiejętności w obsłudze narzędzi i produktów kosmetycznych do paznokci

  • Kreatywności w proponowaniu nowych wzorów i stylizacji paznokci

  • Komunikatywności i umiejętności doradzania klientom w doborze odpowiedniego designu paznokci

  • Sumienności i dbałości o higienę w miejscu pracy

  • Pozytywnego podejścia do klientów i chęci do rozwoju w dziedzinie stylizacji paznokci

  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym, także w weekendy i wieczorami

  • Wykształcenia z zakresu kosmetyki lub ukończonych kursów związanych ze stylizacją paznokci

Oferujemy:

  • pracę w renomowanym miejscu,

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji,

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia

  • rabaty na kosmetyki i usługi

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Konstancin-Jeziorna,

Mazowieckie

Mazowieckie, Konstancin-Jeziorna
ID: 778595204