2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Małopolskie
  5. Sprzątanie - Kraków
  6. Sprzątanie - Łagiewniki-Borek Fałęcki
Dodane 12 kwietnia 2024

Koszenie,prace porządkowe

Lokalizacja

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

MrClean, profesjonalna firma z siedzibą w Skawinie, działająca od 1992 roku w sektorze usług czystościowych i porządkowych, obsługująca renomowane sieci hoteli, biurowce i zakłady przemysłowe pilnie poszukuje osoby na stanowisko:

Pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków:

  • koszenie trawy

  • specjalistyczne sprzątanie budynków i magazynów

  • mycie okien

Nasze oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub gotowość do jego zdobycia

  • praca zgodnie z ustalonym, elastycznym grafikiem

  • pozytywne nastawienie, staranność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • umiejętność pracy w zespole

  • mile widziana kat B prawa jazdy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie (przez cały rok, nie tylko w sezonie)

  • system premiowy powiązany z jakością wykonywanej pracy

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje i efektywność pracy

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV na adres mailowy lub kontakt telefoniczny.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki
ID: 911282137