2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Dolnośląskie
  5. Budowa / remonty - Lubin
Dodane 23 kwietnia 2024

kosztorysant branża drogowa

Wynagrodzenie

4 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lubin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

Twój zakres obowiązków

analiza dokumentacji projektowej i wymagań technicznych związanych z procedurą, przygotowania oferty dla Inwestorów publicznych,

przygotowanie ofert, kosztorysów przetargowych – kalkulacja kosztów i cen  (hotele, biurowce, budynki użyteczności publicznej, hale magazynowe),

weryfikacja kompletności dokumentacji przetargowej,

krytyczna analiza otrzymanych przedmiarów robót budowlanych,

sporządzanie zapytań ofertowych oraz weryfikacja poprawności ofert składanych przez podwykonawców oraz dostawców,

umiejętność obsługi komputera – pakiet MS Office w tym MS Project, AutoCad, programy kosztorysowe np. Norma Pro,

umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów,

odpowiedzialność i samodzielność w realizacji zadań.

współpraca z dyrektorami i kierownikami projektów.

Nasze wymagania

wykształcenie wyższe (budowlane/sanitarne/elektryczne),

doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,

znajomość przepisów prawa budowlanego i branży budowlanej,

umiejętność opracowywania dokumentów zajmujemy się wykonawstwem dróg wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną. Na zlecenie instytucji publicznych, realizujemy inwestycje na terenie woj. dolnośląskiego .Prężnie rozwijającą się firma realizująca inwestycje drogowe

Jako generalny wykonawca kompleksowo zajmujemy się wykonawstwem dróg wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną. Na zlecenie instytucji publicznych, realizujemy inwestycje na terenie woj. dolnośląskiego .Prężnie rozwijającą się firma realizująca inwestycje drogowe

Lokalizacja

Lubin,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Lubin
ID: 894194238